Українські пілоти вже відпрацьовують удари по повітряних та наземних цілях на F-16 – Ігнат

Джерело: Юрій Ігнат в етері телемарафону

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат розповів, як проходять тренування українських пілотів на винищувачах F-16.

Він зазначив, що процес навчання триває і на даному етапі пілоти ЗСУ вже відпрацьовують тактичні прийоми.

“Відпрацьовують фактично завдання ударів по повітряних та неземних цілях. Адже важливо навчитись не лише літати на літаках і контролювати повітряний простір. На них треба воювати” – повідомив речник.

Ігнат додав, що триває також підготовка наземного персоналу, який вчиться обслуговувати винищувачі, їх озброєння та його програмування.

Він пояснив, що це необхідно для того, аби винищувачі максимально ефективно працювали в небі України, знищували повітряні, наземні та надводні цілі.

Окрім цього в Україні готують та адаптовують інфраструктуру “на певних майданчиках для того, щоб ці літаки могли застосовуватись з наших літовищ”.

Нове опитування показало, що Александрія Окасіо-Кортес має більшу підтримку серед демократів у Нью-Йорку, ніж багаторічний сенатор Чак Шумер.

Увечері 4 квітня російська армія атакувала балістикою Кривий Ріг Дніпропетровської області, внаслідок чого загинули 14 цивільних, серед них 6 дітей

Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що нові тарифи, запроваджені адміністрацією Трампа, ймовірно, призведуть до вищої інфляції та сповільнення економічного зростання США.

Американські акції суттєво впали після інавгурації президента Дональда Трампа у січні. З 17 січня — п’ятниці перед днем інавгурації — фондовий ринок США втратив близько 9,6 трильйона доларів, згідно з даними FactSet і Dow Jones Market Data.

За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Російські військові залишали за собою слід насильства всюди, куди приходили. Така кількість злочинів свідчить, що ці злочини — не випадковість, а частина цілеспрямованої політики знищення України. Українська судова система поки що не відображає масштабів і системності цих злочинів. У вироках бракує контексту — судді часто не відтворюють повної картини дій Росії проти цивільного населення України. Експертка МІПЛ з міжнародного гуманітарного права Анна Рассамахіна пояснила як це виправити й чому це критично важливо для справедливості.