На Таврійському напрямку українські воїни нейтралізували або збили 312 БпЛА росіян

Джерело: Олександр Тарнавський у Telegram

На Таврійському напрямку українські захисники нейтралізували або знищили 312 російських безпілотників різних типів.

Зокрема, за минулу добу загальні втрати ворога склали:

  • у живій силі – 389 осіб (убиті й поранені, а також троє взятих у полон);
  • в озброєнні та військовій техніці – 54 одиниці, не враховуючи БпЛА (3 танки, 10 ББМ, 19 артсистем, ПТРК, СПГ/АГС, 17 автомобілів, 3 одиниці спецтехніки).

Крім того, серед ураженої техніки росіян – дві 203-мм самохідні гармати 2С7 “Піон”, 152-мм самохідна гаубиця 2С3 “Акація”, ще один комплекс відеоспостереження “Муром-М”.

Також Сили оборони України знищили ще три склади боєприпасів ворога.

Водночас в операційній зоні оперативно-стратегічного угруповання військ “Таврія” ворог за минулу добу завдав 24 авіаударів, 3 ракетних ударів, 127 ударів дронами-камікадзе, вчинив 57 бойових зіткнень та 899 артобстрілів.

Ситуація залишається складною, проте контрольованою. На Авдіївському напрямку українські захисники й захисниці відбили 21 атаку росіян.

На Новопавлівському напрямку противник 20 разів намагався прорвати оборону наших військ.

Помітно активізувався ворог на Оріхівському напрямку – тут відбито 16 штурмових дій росіян на Роботинському виступі.

У ДСНС повідомили, що 16 жовтня понад 40 рятувальників поповнили банк крові, котра наразі так потрібна нашим військовим.

17 жовтня президент Володимир Зеленський підписав закон “Про внесення змін до Митного кодексу щодо запровадження атестації посадових осіб митних органів” щодо “перезавантаження” митниці.

Громадянин Ірландії Роберт Діґан на псевдо Ірландець, загинув на полі бою 17 вересня, залишивши за собою спадщину хоробрості та вірності. Його побратими вшанували шлях від ірландського рейнджера до українського захисника.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 17 жовтня. З початку доби загальна кількість бойових зіткнень вздовж всієї лінії фронту зросла до 191.

Виробничі потужності української дронової індустрії збільшилися у десять разів у 2024 році проти 2023 року. Про це повідомляє відомство з посиланням на дослідження дронової індустрії від Київської школи економіки та Brave1.