Меган Маркл розповіла, що під час вагітності її ображали в інтернеті
Джерело: The Guardian
Меган Маркл розповіла, що під час вагітностей принцом Арчі та принцесою Лілібет її ображали у соціальних мережах.
Про це герцогиня Сассекська розповіла на щорічній конференції SXSW у Техасі приурочену Міжнародного жіночого дня.
Відповідаючи на питання про те, як вона справилась з цією ситуацією, Меган відповіла, що тримається якомога далі від соціальних мереж заради свого благополуччя.
“Основна частина знущань та образ, з якими я зіткнулась у соціальних мережах, були тоді, коли я була вагітна Арчі та Лілі. Ви просто думаєте про це, чому люди можуть бути такими ненависними. Це не злість, це жорстокість”, – сказала вона.
Маркл додала, що її турбує те, як жінки “виливають” одна на одну ненависть в інтернеті.
“Я не можу зрозуміти цього. Якщо ви читаєте щось жахливе про жінку, чому ви ділитесь цим з друзями? Чому ви розказуєте про це світу? Що, якби це була ваша подруга, мама або донька? Ви б цього не зробили”, – додала герцогиня.
На думку Меган, ті, хто займається кібербулінгом, забули про людяність і це потрібно змінити.
Меган Маркл пригадала, що коли їй було 11 років, вона написала лист до компанії Procter & Gamble, поскаржившись на рекламу засобу для миття посуду. Після її скарги у рекламі більше не говорили, що засіб призначено для жінок.
“Весело згадувати про це зараз, як це було до соціальних мереж. Це була лише 11-річна дитина з ручкою та папером, але це доводить те, що якщо ви знаєте, що щось не так, і використовуєте свій голос, щоб відстоювати щось правильне, то це може дійсно знайти підтримку у людей. Його просто потрібно почути”, – додала вона.
- Принца Гаррі та Меган Маркл названо одними з “головних невдах” 2023 року за версією видання The Hollywood Reporter. Зокрема подружжя опинилося на другому місці в антирейтингу.
У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.
Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.
У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.
Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.
3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.