У Середземному морі перебувають два російські підводні ракетоносії
Джерело: Генштаб ЗСУ
Станом на ранок 11 березня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні три кораблі, серед яких два – носії крилатих ракет “Калібр”, загальний залп – до 12 ракет.
Тоді як в акваторії Чорного моря ворожі кораблі відсутні, а в Азовському морі – один ворожий корабель.
“За добу, в інтересах РФ, прохід Керченською протокою здійснили: до Азовського моря – 26 суден, з них 2 рухались з протоки Босфор; до Чорного моря – 18 суден, з них 6 продовжили рух у напрямку протоки Босфор”, – йдеться в повідомленні.

Фото: Генштаб ЗСУ
- Речник ВМС Дмитро Плетенчук повідомив, що Сили оборони перехопили ініціативу у Чорному морі.
Президент США Дональд Трамп вперше планує передати Україні зброю, використовуючи президентські повноваження, якими активно користувався його попередник – Джо Байден, інформують обізнані джерела.
10 липня президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн у Римі оголосила про підписання нового пакету угод на €2,3 млрд з міжнародними та двосторонніми публічними фінансовими установами для підтримки відновлення України, що підтверджує непохитну відданість ЄС відбудові України та її європейському майбутньому.
Міністр оборони Великої Британії Джон Гілі, коментуючи ініціативу створення Коаліції охочих, підтвердив, що Лондон готовий направити свої війська до України для підтримки потенційного припинення вогню з Росією.
Згідно з доповіддю Моніторингової місії ООН з прав людини, у червні в Україні загинули 232 цивільних, що стало найвищим рівнем за останні три роки. Ще 1343 дістали поранення.
Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід Дмитру Пархісенку — помічнику народного депутата від “Слуги народу” Геннадія Касая, члена оборонного комітету ВР. Його підозрюють у причетності до схеми з постачання непридатних шин для потреб ЗСУ, що завдала збитків державі на понад 27 млн грн.