У Дніпрі відкрився один з найбільших центрів рекрутингу до ЗСУ
- Фото: Міноборони
- Фото: Міноборони
Джерело: Міноборони
Сьогодні, 20 березня, у Дніпрі розпочав роботу третій в Україні і один з найбільших у державі центрів рекрутингу для вступу до Збройних сил України.
“У Дніпрі відкрився перший із восьми центрів рекрутингу для Збройних сил України у Дніпропетровській області”, – повідомили в оборонному відомстві.
Спільний проєкт Міністерства оборони України, Генштабу ЗСУ, міськради та Дніпропетровської ОВА відкрив свої двері і вже готовий приймати громадян за адресою: проспект Слобожанський 8, Лівобережний ЦНАП.
У центрі кожен охочий зможе отримати інформацію щодо можливості застосування своїх професійних навичок у Силах оборони країни. Співробітниками центру рекрутингу будуть цивільні працівники, а основна його мета – надати можливість людям знайти місце в армії.

Фото: Міноборони
“Генштабом спільно з Міноборони розроблено правила, які забезпечуватимуть потрапляння кандидата в обрану ним частину на відповідну посаду за контрактом. Цей алгоритм доведено до кожної військової частини, навчального центру, ТЦК та СП”, – повідомив представник ГШУ, полковник ЗСУ Олексій Панов.
У центрі вже доступні сотні вакансій військових частин ОК “Схід”, Національної гвардії України та Територіальної оборони. Позиції охоплюють бойові та підтримуючі напрямки, включаючи кухарів, водіїв, ремонтників техніки, операторів БпЛА, бухгалтерів та багато інших.
Протягом квітня цього року планується відкриття рекрутингових центрів у шістьох інших містах Дніпропетровської області, включаючи Кривий Ріг, Кам’янське, Покровськ, Павлоград, Синельникове та Новомосковськ.
- 19 березня уповноважений Міноборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець повідомив, що у першому півріччі 2024 року в Україні мають намір відкрити 27 нових рекрутингових центрів для вступу до Збройних сил України.
- У лютому у Львові запустили перший в Україні Центр рекрутингу для вступу до Збройних сил України.
- Міністерство оборони запроваджує новий алгоритм рекрутингу до лав Збройних сил України.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.

