Німеччина підозрює 5 осіб у незаконному продажі турбін до окупованого Криму
Джерело: Reuters
Прокуратура Гамбурга висунула звинувачення чотирьом громадянам Німеччини та одному швейцарсько-французькому громадянину у порушені санкцій проти РФ, оскільки всі п’ятеро допомагали експортувати газові турбіни Siemens до тимчасово окупованого Криму.
Відповідно до обвинувачення, про яке вперше повідомив журнал Wirtschaftswoche, підозрювані знали, що турбіни, які експортували з Гамбурга до Санкт-Петербурга, у кінцевому результаті повинні були опинитися на двох електростанціях у Криму.
У компанії Siemens заявили, що продовжують підтримувати владу у розслідуваннях, як і в 2016 році, коли вперше стало відомо про порушення санкцій.
Один із підозрюваних все ще працює в компанії, повідомив речник Siemens, і всі п’ятеро оскаржують звинувачення.
Як відомо, після окупації Криму Росією у 2014 році, західним компаніям заборонено торгувати з півостровом.
- Генеральний прокурор Швейцарії відкрив кримінальне провадження щодо ймовірних порушень санкцій проти Росії неназваною компанією, що є першою ознакою того, що країна готова переслідувати бізнес за ведення справ із Москвою.
Правоохоронці затримали проректора Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, який примушував підлеглих будувати приватний будинок на власній земельній ділянці.
Закарпатські поліціянти, під час обшуку помешкання фігуранта у справі про спробу продажу скарбів, вилучили велику кількість російської символіки.
Міністри закордонних справ країн Європейського Союзу та представники вищого керівництва ЄС підтримали запуск спеціального трибуналу щодо злочину агресії Росії.
Президент Франції Емманюель Макрон підтримав заклик президента США Дональда Трампа про 30-денне перемир’я в Україні і пригрозив Росії заходами.
Цьогоріч замість золотих та срібних медалей випускники-відмінники отримають свідоцтва про освіту з відзнакою.