Більшість українців не схвалюють діяльність Верховної Ради — опитування
Джерело: опитування соцгрупи “Рейтинг” від імені Центру аналізу та соцдосліджень Міжнародного республіканського інституту
Згідно з лютневим опитуванням, понад 75% громадян України висловили незадоволення щодо діяльності Верховної Ради.
Діяльність Верховної Ради не отримує підтримки 40% громадян України, тоді як ще 37% відчувають скоріше негативне ставлення до її роботи.
За даними опитування, лише 3% опитаних цілком схвалюють роботу парламенту, 16% висловили скоріше позитивне ставлення до його діяльності, а 5% залишилися не визначеними.
Інфографіка показує стійкий тренд зниження рівня схвалення діяльності Верховної Ради.
Наприклад, у квітні 2022 року 23% громадян цілком схвалювали роботу Ради, а 41% висловлювали скоріше позитивне ставлення до її діяльності. Проте у вересні 2023 року ці цифри знизилися до 5% і 22% відповідно.
Опитування проведено протягом 17-21 лютого 2024 року.
- Опитування, проведене Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України спільно з Асоціацією політичних психологів України, засвідчило, що 53,9% респондентів згодні з твердженням “тих, хто ухиляється від мобілізації, можна зрозуміти – ніхто не хоче помирати”.
Нове опитування показало, що Александрія Окасіо-Кортес має більшу підтримку серед демократів у Нью-Йорку, ніж багаторічний сенатор Чак Шумер.
Увечері 4 квітня російська армія атакувала балістикою Кривий Ріг Дніпропетровської області, внаслідок чого загинули 14 цивільних, серед них 6 дітей
Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що нові тарифи, запроваджені адміністрацією Трампа, ймовірно, призведуть до вищої інфляції та сповільнення економічного зростання США.
Американські акції суттєво впали після інавгурації президента Дональда Трампа у січні. З 17 січня — п’ятниці перед днем інавгурації — фондовий ринок США втратив близько 9,6 трильйона доларів, згідно з даними FactSet і Dow Jones Market Data.
За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Російські військові залишали за собою слід насильства всюди, куди приходили. Така кількість злочинів свідчить, що ці злочини — не випадковість, а частина цілеспрямованої політики знищення України. Українська судова система поки що не відображає масштабів і системності цих злочинів. У вироках бракує контексту — судді часто не відтворюють повної картини дій Росії проти цивільного населення України. Експертка МІПЛ з міжнародного гуманітарного права Анна Рассамахіна пояснила як це виправити й чому це критично важливо для справедливості.