Сьогодні вдень над Одещиною українські воїни знищили два ворожі БпЛА «Орлан-10»

Джерело: Повітряне командування “Південь”

Сьогодні вдень, 6 квітня, на Одещині, над акваторією Чорного моря, воїни зенітної ракетної Одеської бригади знищили два російські розвідувальні безпілотники “Орлан-10”.

Додамо, що протягом ночі 6 квітня російські окупанти атакували Україну десятками ударних безпілотників та кількома ракетами. Більшість ворожих цілей було збито.

Загалом цієї ночі війська РФ випустили по Україні 32 “шахеди” з двох напрямків – Приморсько-Ахтарська та Курська (РФ) та 6 ракет різних типів, серед яких 3 зенітні керовані ракети С-300 з Бєлгородщини (РФ), 2 крилаті ракети Х-101/Х-555 із літаків стратегічної авіації з Саратовської області (РФ) та 1 крилату ракету “Калібр” з акваторії Чорного моря.

Силами протиповітряної оборони було збито 2 крилаті ракети Х-101/Х-555, крилату ракету “Калібр” та 28 ударних безпілотників.

“Російські убивці продовжують терор українців, б’ють по Харкову та інших мирних містах. На жаль, нині маємо загиблих та поранених, співчуття родинам. Робимо усе, аби отримати більше інструментів для захисту наших людей від агресора. Дякую усім, хто тримав небо сьогодні!”, – наголосив командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук.

Китайський виробник двигунів, котрі використовуються в російських ударних безпілотниках “Гарпія-А1”, постачає їх до Росії через фірми-прокладки, маскуючи справжнє призначення продукції у документах, повідомили європейські розвідслужби.

Міністр закордонних справ Нідерландів Каспар Вельдкамп повідомив, що Амстердам спільно з 40 країнами ОБСЄ офіційно звернулися з вимогою провести незалежне розслідування катувань та жорстокого поводження з українськими полоненими з боку Росії.

На Сумщині прикордонника засудили до п’яти років ув’язнення за злив даних про позиції ЗСУ, продаж боєприпаси й допомогу у незаконному переміщенні вантажі через кордон.

Надвечір 24 липня рятувальникам вдалося ліквідувати усі осередки пожеж, спричинені російським авіаударом по Харкову.

Європейські санкції проти найбільшого в Індії нафтопереробного заводу, частково підконтрольного “Роснафті”, поступово почали позначатися на його роботі. Так, спершу покупці перестали вивозити нафтопродукти, зокрема танкери скасовували відвантаження пального, забороненого до постачання в ЄС. Тепер же завод постав перед новою проблемою: постачальники сировини також почали від нього відмовлятися.