Україна отримає від ЄІБ 560 млн євро для реалізації низки проєктів
Джерело: прем’єр-міністр України Денис Шмигаль
У 2024 році Україна отримає 560 мільйонів євро від Європейського інвестиційного банку.
Відповідний меморандум підписано між Денисом Шмигалем та головою ЄІБ Надією Кальвіно.
Прем’єр повідомив, що кошти будуть спрямовані на проєкти в енергетиці, транспортній інфраструктурі, відновленні житла, а також на проєкти, які підтримають економічне відновлення та бізнес України.
“Плануємо прискорити роботу над поточними проєктами та сфокусуватися на підготовці нових інвестицій ЄІБ у критичні державні та приватні ініціативи. Меморандум сприятиме швидкому відновленню України та наблизить нас до Європейського Союзу. Вдячні за стійку та постійну підтримку Європейського інвестиційного банку”, – наголосив Шмигаль.
- Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль прокоментував петицію щодо перенаправлення коштів, призначених для телемарафонів “Єдині новини” та телеканалу “FreeДом” на фінансування закупівлі безпілотників та пікапів для потреб Збройних сил, зазначивши, що це недоцільно.
Нацполіція встановила виконавців вбивства полковника СБУ Івана Воронича у Києві. Чоловіка й жінку ліквідували під час затримання.
Понеділок, 14 липня, в Україні буде традиційно липневим – спекотним або дуже теплим, залежно від регіону. Температура повітря у південних, східних і більшості центральних областей сягатиме +29…+34°C. У північній частині – близько +27…+30°C. На заході – відносно комфортніші +25…+29°C. Без опадів, за винятком західних регіонів, де ввечері можуть пройти грозові дощі зі шквалами та локальним градом.
Російські війська просунулися в районі Мілового на північному сході Харківської області, приблизно за 16 кілометрів від Великого Бурлука. Про це свідчать геолокаційні відео, опубліковані 12 липня, а також звіти американського Інституту вивчення війни.
Російські війська посилюють атаки на українські міста, а Москва вже готує нову хвилю наступу на фронті. За інформацією видання BILD, посилаючись на джерела в російському Генштабі, Кремль отримав план масштабної наступальної операції, яку планують розпочати в другій половині літа.
Тонкий шар рідини, який часто з’являється на поверхні йогурту, насправді є сироваткою – корисним молочним білком, а не ознакою псування продукту. Попри поширене бажання вилити цю воду, дієтологи радять робити навпаки – просто перемішати її назад у йогурт.