Британський художник має намір продати підписаний портрет Черчилля за понад £1 млн

Джерело: The Guardian

Британський художник Пол Тревілліон має намір продати на аукціоні підписаний портрет колишнього прем’єр-міністра країни Вінстона Черчилля.

Фото: VanessaChampion.co.uk

Як розповіли у виданні, портрет створений митцем у 1955 році пером і чорнилом. Черчилль поставив пізніше свій підпис на надісланій йому роботі художника.

Тревілліон вирішив виставити портрет на аукціон, щоб відзначити 80-ту річницю дня висадки військ у Нормандії у червні та 150-ту річницю народження Черчилля в листопаді.

Він сподівається, що за портрет заплатять понад 1 мільйон фунтів стерлінгів – суму, на яку картину було застраховано, коли її виставили в 2017 році в Національному музеї футболу в Манчестері.

Сам Тревілліон ніколи не вішав портрет Черчилля у власному домі.

Частину коштів британський художник планує спрямувати на благодійність.

Раніше Тревілліон, зокрема, вже малював портрети таких відомих у світі спортсменів, як футболіст Пеле, боксер Мухаммед Алі, баскетболіст Майкл Джордан і гольфіст Тайгер Вудс.

Тревілліон планує звернутися до аукціонного дому Christie’s по допомогу в продажу свого портрета Черчилля.

На Херсонщині зібрали перші 500 т кавунів попри систематичні дронові атаки росіян.

Міський голова Харкова Ігор Терехов повідомив, що Світовий банк скерує місту більш як 33 мільйони доларів на розвиток енергетичної інфраструктури на тлі регулярних російських обстрілів.

Головне управління розвідки Міністерства оборони повідомило, що Росія нарощує вплив на інформаційний простір Африканського континенту, використовуючи ресурси державних ЗМІ — зокрема, агентства ТАСС і телеканалу RT.

Протягом тижня російська армія здійснила масований обстріл більшості регіонів України, застосувавши понад 1,8 тисячі безпілотників, більше ніж 1,2 тисячі авіаційних бомб і 83 ракети, повідомив президент Володимир Зеленський.

Репортаж американської газети The New York Times з Курщини “Ландшафт смерті. Що залишилось там, де Україна вторгнулась в Росію”, створений за участі бойовиків підрозділу “Ахмат”, викликав хвилю критики. Українські журналісти та представники МЗС обурені легітимізацією кремлівської пропаганди під виглядом журналістики.