Фільм «Погані хлопці: все або нічого» за декілька днів прокату зібрав понад $100 млн
Джерело: Hypebeast
Прем’єра “Погані хлопці: все або нічого”, яка відбулася 6 червня, розпочалася з потужного дебюту, оскільки за декілька днів прокат фільму склав 104,6 мільйона доларів по всьому світу.
Четвертий американський комедійний бойовик з Віллом Смітом і Мартіном Лоуренсом у головних ролях зібрав 56 мільйонів доларів у національному прокаті та додаткові 48,6 мільйона доларів за кордоном, довівши загальний глобальний прокат фільму до 104,6 мільйона доларів.
Ця цифра значно перевищує глобальні касові збори всіх інших претендентів на літні блокбастери за рік.
Перший фільм про “Поганих хлопців” вийшов у 1995 році, другий — у 2003 році, а третій — у 2020 році.
- Вийшов офіційний тизер стрічки “Назавжди-Назавжди” української режисерки Анни Бурячкової.
- Компанія Disney нарешті представила перший трейлер продовження мультфільму “Моана”. Перша частина вийшла три роки тому.
- На Каннському кінофестивалі відбулася світова прем’єра фільму жахів “Речовина”, головну роль у якому зіграла голлівудська акторка Демі Мур.
- Дуейн “Скеля” Джонсон разом з українським боксером Олександром Усиком знімаються у фільмі The Smashing Machine (“Розгромна машина”). Щоб зіграти Марка Керра, колишнього чемпіона зі змішаних єдиноборств і UFC, американо-канадійський актор кардинально змінив свій вигляд.
Обраний президент США Дональд Трамп у п’ятницю заявив, що планує покласти край “незручній” практиці переведення годинників на літній час, яка, на його думку, створює зайве фінансове навантаження на країну.
NASA оголосило про чергову затримку в реалізації місії з повернення астронавтів на Місяць — вперше за понад 50 років після завершення програми “Аполлон”.
Росія і далі завдаватиме ударів по Україні крилатими й балістичними ракетами, а також безпілотниками. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрій Черняк в ефірі національного телемарафону, трансляцію якого здійснював телеканал “Рада”.
Дослідники Інституту еволюційної антропології Макса Планка в Німеччині встановили, що перший обмін генетичним матеріалом між предками сучасних європейців і неандертальцями стався близько 47 тисяч років тому.
90-річна Аннет Роберж, яка виховала п’ятьох дітей, нещодавно закінчила Південний університет Нью-Гемпшира (SNHU), здійснивши свою багаторічну мрію після десятиліть самопожертви.