Ціни на газ у червні: скільки коштує кубометр у різних куточках України

Джерело: ГазПравда
В Україні цього літа ціни на газ залишаться у межах, встановлених раніше, адже постачальники дійшли згоди і поки що не змінюють тарифи. Скільки ж платять за блакитне паливо українці у різних регіонах? Тут усе залежить від підписаного контракту:
Залежно від постачальника, вартість кубометра блакитного палива коливатиметься від 7,70 до 9,99 грн.
Такі тарифи діятимуть принаймні до кінця квітня 2025 року. Водночас два невеликі постачальники (Еру Людям і Галнафтогаз) на своїх сайтах як кінцеву дату дії річної ціни вказали серпень 2024 року.
- “Еру Людям” – 7,70
- “Енерджі Трейд Груп” – 7,799
- “Нафтогаз Україна” – 7,96
- “Тернопільоблгаз Збут” – 7,96
- “Прикарпат Енерго Трейд” – 7,98
- “Полтавагаз Збут” – 7,99
- “Галнафтогаз” – 7,99
- “Львівенергозбут” – 8,20
- “Київські енергетичні послуги” – 8,46
- “Дніпровські енергетичні послуги” – 8,46
- “Асканія Енерджі” – 9,95
- “Ритейл Сервіс” – 9,99
- Масовані атаки росіян останнім часом пошкодили багато об’єктів української інфраструктури і головне питання зараз це їх відновлення. Втім, як виявилося, не лише з електрикою трапляються перебої.
- Українська влада каже, що весняні атаки вивели з ладу близько половини генеруючих потужностей країни – 9 000 з 18 000 МВт-год – і що вони завдали довгострокової шкоди, яка може означати відключення електроенергії на довгі роки.
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте здійснить дводенний візит до Вашингтона, де зустрінеться з президентом США Дональдом Трампом, держсекретарем Марко Рубіо, міністром оборони Пітом Гегсетом, та членами Конгресу.
Сербія віддана стратегічному партнерству зі США та має намір розвивати співпрацю з Вашингтоном у всіх сферах — від енергетики до штучного інтелекту, повідомив президент країни Александар Вучич за результатами зустрічі з представником Державного департаменту США з питань Європи Бренданом Ханраханом.
Сенатор-республіканець Ліндсі Грем спрогнозував “рекордний потік озброєння” Україні вже найближчими днями.
Під час Саміту щодо майбутнього Нової Каледонії було підписано проект угоди, згідно з якою Франція закріпить у конституції новий статус архіпелагу, визнавши державою у своєму складі.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 13 липня. На даний час загалом відбулося 152 бойових зіткнення.