У Туреччині студент хнамагався списати на екзамені за допомогою ШІ – його заарештували

Джерело: Ars Technica

У місті Іспарта (Туреччина) студент спробував використати приховані можливості штучного інтелекту, щоб списати на екзамені TYT. За цей вчинок його заарештувала поліція, наразі затриманий очікує на судове засідання, а його особу не розсекречують.

TYT це загальнонаціональний іспит, який визначає право особи на навчання в університеті в Туреччині. Шахрайство на іспиті є серйозним правопорушенням.

Перед іспитом студент помістив приховану камеру під ґудзик на сорочці, підключив його до програмного забезпечення та модему зі штучним інтелектом. Усю цю конструкцію він заховав у підошві черевика. Далі за допомогою пристрою хлопець сканував отримані на екзамені питання, а ШІ сканував їх, озвучував та передавав через навушник.

 

Крім самого студента турецька поліція затримала його спільника, котрий допомагав йому під час іспит. Смартфон, за допомогою якого вони підтримували зв’язок, також вилучили.

  • Професійна дизайнерка Бекка Сеговія, котра вже 10 років поспіль відтворює зовнішність відомих історичних постатей, взялася за портрет французької воїтельки Жанни д’Арк. За крайню декаду вона встигла пропрацювати реальні образи Тутанхамона, Авраама Лінкольна та Клеопатри.

Станом на 21 квітня у Балаклійському лісництві в Ізюмському районі рятувальники третю добу намагаються ліквідувати масштабну лісову пожежу. 

У Росії, очевидно, почали розробляти стратегію впливу на майбутнього канцлера Німеччини Фрідріха Мерца.

У Білому домі почали пошук нового очільника Пентагону для заміни Піта Гегсета. Як повідомив американський посадовець на умовах анонімності, рішення пов’язане з черговим скандалом — цього разу через розголошення секретних військових даних.

На тлі стрімкого зростання цін на золото у Шанхай представили перший “банкомат для переробки золота”, що привернуло значний інтерес громадськості, особливо літніх людей, котрі прагнуть заробити на коштовностях, які зберігали роками.

Адміністрація Дональда Трампа вивчає способи заохочення американців до створення сімей та народження дітей. Серед запропонованих заходів — “бонус за народження” у розмірі 5 тисяч доларів, переваги у стипендіях для батьків, а також освітні програми щодо жіночого циклу.