Воїнів «Міжнародного легіону» направили на оборону Часового Яру

Джерело: пресслужба ГУР МОУ

До оборони Часового Яру на Донеччині залучили спецпідрозділ “Міжнародний легіон” з іноземними добровольцями.

Спецпідрозділ Головного управління розвідки МОУ отримав завдання ускладнити просування російських військ на визначеній ділянці фронту.

Воїни Міжнародного легіону ГУР МО України під Часовим Яром відбивають спроби росіян атакувати. Під час контакту наказ простий — не дозволити загарбникам просунутись і знищити всіх, — мовиться у дописі.

Нині бійці проводить активні бойові дії у районі Часового Яру, знищуючи живу силу противника.

Довідка. Міжнародний легіон при ГУР МО України – окремий спецпідрозділ Інтернаціонального легіону оборони України. Міжнародний легіон — підрозділ, підпорядкований Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України. Легіон діє окремо від Українського Іноземного Легіону.

Легіон об’єднав добровольців з більш як 50 країн світу, які після повномасштабного вторгнення прийшли на допомогу українцям і стали до бою проти військ Росії.

Підрозділ “Міжнародний легіон” розпочав виконання бойових завдань з березня 2022 року.

Призначення Легіону полягає у виконанні бойових завдань у повітрі, на землі та під водою. Легіон ГУР діє окремо від Українського Іноземного Легіону, під іншою командною структурою, з іншими техніками, тактиками та процедурами.

У листопаді 2022 року бійці Легіону брали участь в деокупації Херсонщини. Відомо також про виконання завдань біля Сєвєродонецька, Лисичанська, Миколаєва та Запоріжжя.

93-річний американець та ветеран армії США Вітаутас Пачкаускас підтримує Україну і з початку війни вже 130 разів виходив на проукраїнські акції.

Лідер фракції “Євросолідарність” Петро Порошенко привіз в Миколаїв партію обладнання для моніторингового центру “Ай-Петрі СВ”, однак “за вказівкою згори” його не впустили на обʼєкт. 

Речниця теруправління ДБР у Хмельницькому Катерина Герасімук розповіла, що ДБР вивчає список “ухилянтів”, який знайшли під час обшуків у кабінеті керівниці Хмельницького обласного центру МСЕК Тетяни Крупи. 

Станом на 16:00 суботи, 5 жовтня, від початку доби по всій лінії фронту зафіксували 67 бойових зіткнень. Найгарячішим залишається Покровський напрямок.

Цього тижня три українські атомні станції уклали угоди на зведення захисних споруд. Попри те, що Хмельницька — це найменша АЕС в Україні (має в експлуатації 2 енергоблоки), витрати на її захист сягнуть 1,7 мільярда гривень. Це найбільша сума серед усіх станцій.