22 червня графіки відключень світла діятимуть по всій Україні з 16:00 до 00:00
Джерело: “Укренерго”
У НЕК “Укренерго” повідомили, що завтра, 22 червня, обмеження споживання електроенергії діятимуть по всій Україні з 16:00 до 00:00.
До того ж, з 18:00 до 23:00 обсяг обмежень буде більшим.
Графіки відключень для об’єктів критичної інфраструктури не застосовуватимуть.
Основна причина відключень – наслідки російських ракетних ударів по українських електростанціях з початку цього року. Через значні пошкодження виробництво електроенергії суттєво знизилося порівняно з довоєнним рівнем.
Нагадаємо, що сьогодні, 21 червня, обмеження споживання електроенергії діятимуть протягом всієї доби. Проте, з 13:00 їх вимушено посилять.
- Голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький повідомив, що у наступні кілька тижнів ситуація в українській енергосистемі суттєво погіршиться.
- В “Укренерго” закликали українців ощадливо споживати у вечірні години електроенергію, щоб уникнути вимкнень світла.
- Після чергової потужної атаки РФ на енергооб’єкти України в “Укренерго” повідомили про суттєвий дефіцит електроенергії.
- Уночі 8 травня війська РФ атакували три теплоелектростанції компанії ДТЕК.
Швейцарія розпочинає переговори з Францією, Ізраїлем і Південною Кореєю щодо закупівлі систем протиповітряної оборони, паралельно зберігаючи участь у програмі американських Patriot. Рішення пояснюють погіршенням безпекової ситуації та затримками постачань зі США.
Компанія Black Bear оголосила дату виходу нового комедійного бойовика режисера Девіда Лінча під назвою “Джейсон Стейтем вкрав мій велосипед”. Прем’єра стрічки запланована на 6 серпня 2027 року.
Федеральна суддя в Нью-Йорку тимчасово заборонила адміністрації Дональда Трампа отримувати чутливі медичні записи пацієнтів, які впродовж останніх років отримували гендерно-афірмативну допомогу в міських лікарнях.
На грецькому острові Сірос шукають волонтерів для догляду за котами. В обмін на допомогу організація пропонує безкоштовне проживання, сніданок і покриття комунальних витрат.
В Італії спалахнула політична суперечка після заяви генсека НАТО Марка Рютте про те, що 500 американських літаків вилетіли з баз США на італійській території для підтримки операції проти Ірану. Уряд Джорджі Мелоні наполягає, що дозволяв лише технічні та логістичні польоти.