Американці вважають, що Байден повернув би втрачений гаманець, а Трамп переміг би в покері
Джерело: The Hill
Опитування YouGov про неполітичні риси демонструє те, як виборці сприймають президента США Джо Байдена і його опонента на виборах Дональда Трампа як людей, а не просто як політиків.
На думку респондентів, Байден (46%) з більшою ймовірністю допоможе незнайомій людині, ніж Трамп (30%), дасть кращу пораду щодо стосунків (44% проти 21%), поверне загублений гаманець (43% проти 27%) і був би кращою нянею (38% проти 27%).
Згідно з опитуванням, Трамп був би кращим армреслером (52%), ніж Байден (14%) і гравцем у покер (46% проти 16%), а також давав би кращі фінансові поради (47% проти 31%).
Респонденти також вважають, що Трамп довше протримався б на безлюдному острові (39% проти 24%) і, найімовірніше, виграв би в вікторині (37% проти 30%).
Опитування YouGov опитало 17-20 травня близько 1100 осіб, похибка становить близько 4%.
- Редакційна колегія газети The New York Times зробили спільну заяву, закликавши Джо Байдена не брати участь у виборах президента США. Таку думку вони висловили після дебатів чинного президента з Дональдом Трампом.
Нове опитування показало, що Александрія Окасіо-Кортес має більшу підтримку серед демократів у Нью-Йорку, ніж багаторічний сенатор Чак Шумер.
Увечері 4 квітня російська армія атакувала балістикою Кривий Ріг Дніпропетровської області, внаслідок чого загинули 14 цивільних, серед них 6 дітей
Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що нові тарифи, запроваджені адміністрацією Трампа, ймовірно, призведуть до вищої інфляції та сповільнення економічного зростання США.
Американські акції суттєво впали після інавгурації президента Дональда Трампа у січні. З 17 січня — п’ятниці перед днем інавгурації — фондовий ринок США втратив близько 9,6 трильйона доларів, згідно з даними FactSet і Dow Jones Market Data.
За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Російські військові залишали за собою слід насильства всюди, куди приходили. Така кількість злочинів свідчить, що ці злочини — не випадковість, а частина цілеспрямованої політики знищення України. Українська судова система поки що не відображає масштабів і системності цих злочинів. У вироках бракує контексту — судді часто не відтворюють повної картини дій Росії проти цивільного населення України. Експертка МІПЛ з міжнародного гуманітарного права Анна Рассамахіна пояснила як це виправити й чому це критично важливо для справедливості.