Майже половину всесвітнього вебтрафіку генерують боти — дослідження

Джерело: AIM

42% всесвітнього вебтрафіку генерують боти, з-поміж цього числа 65% є зловмисними. Дані навели згідно з останнім дослідженням State of the Internet, проведеним компанією Akamai Technologies.

Сектор електронної комерції виявився найбільш вразливим до високоризикового трафіку ботів. Такі компанії значною мірою залежать від вебпрограм, що приносять прибуток.

Всупереч тому, що деякі боти приносять користь бізнесу, – більшість із них використовуються зі зловмисними намірами. Серед таких виокремили розвідку та шпигунство, створення сайтів-самозванців та інші схеми, які негативно впливають на досвід споживачів.

“Кожен бізнес з онлайн-магазинами опирається на ботів-збирачів тою чи іншою мірою. Виклики з’являються, коли ці боти використовуються не за призначенням, оскільки через схожий набір функцій важко розрізнити корисних та зловмисних”, – сказав Рубен Кох, директор із технологій безпеки та стратегії Akamai Technologies.

Дослідження виявило, що мережі ботів на основі штучного інтелекту здатні знаходити та збирати дані та контент, що розміщені в менш структурованому форматі.

Боти-збирачі можуть створювати вдаліші фішингові кампанії завдяки отриманим описам, фотографіям та вартості продуктів. Надалі ці дані використовують для створення нових акаунтів, що становить до 50% збитків від шахрайства.

Сьогодні, 5 жовтня, російські війська обстріляли три райони Донецької області, внаслідок чого двоє людей загинули та ще шістьох поранено.

Правоохоронці повідомили, що інформація про небезпечний тренд “хаффінг”, або ж “хромування” та “хромінг” серед дітей в Україні не відповідає дійсності.

Ізраїльські військові до річниці терактів 7 жовтня розширюють свої операції на кількох фронтах та готуються до “значної та серйозної” відплати Ірану за масштабну атаку балістичними ракетами на Ізраїль минулого тижня.

У селищі Велентенському на Херсонщині внаслідок російської атаки поранень зазнали жінка та водій швидкої допомоги. 

Згідно з індексом мільярдерів Bloomberg, генеральний директор компанії Meta Марк Цукерберг офіційно випередив засновника Amazon Джеффа Безоса й став другою найбагатшою людиною світу.