Чи вплине нічна атака росіян по заходу України на відключення світла — «Укренерго»
Джерело: телемарафон
Попри нічну атаку на енергооб’єкти на заході України, графіки відключень електроенергії залишаться без змін, повідомив голова “Укренерго” Володимир Кудрицький.
Кудрицький наголосив, що ситуація з електропостачанням є стабільною в усіх регіонах. Винятком є прифронтові зони, де через постійні обстріли споживачі можуть залишатися без світла внаслідок пошкодження мереж.
“І це також стосується західного регіону, де буквально кілька годин тому росіяни здійснили досить серйозну атаку на об’єкт “Укренерго”. Але навіть попри пошкодження, які були завдані, ми не плануємо в західному регіоні міняти якимось чином графік”, — зазначив він.
Він також додав, що ситуація з енергоживленням є однаковою в західних, південних, центральних і східних регіонах.
- Виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук пояснив необхідність вимкнення світла вночі, коли більшість споживачів вже спить. Причиною є те, що частина генерація не працює в цей час доби.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.
10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.
Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.
Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.
З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.