Видання The Moscow Times потрапило до списку «небажаних організацій» у Росії
Джерело: “Настоящее время”
Російська генпрокуратура визнала “небажаною” неурядову організацію The Moscow Times, якій належить однойменне медіа.
За даними наглядового органу, власником та засновником організації є громадянин Нідерландів. Він також керує кількома іншими медіа-проєктами, які у РФ уже визнані “іноземними агентами” та “небажаними”.
Як розповіли у відомсті, робота видання начебто “спрямована на дискредитацію рішень керівництва” РФ. The Moscow Times також звинувачують у співпраці з Радіо Свобода, The Insider, “Важливими історіями” та іншими медіа, які раніше були визнані “небажаними” в Росії.
Доступ до сайту видання The Moscow Times обмежений, як зазначається, у зв’язку з розміщенням публікацій, що містять “недостовірну” інформацію, спрямовану на “дискредитацію” діяльності влади “з проведення спеціальної військової операції”.
Довідка. The Moscow Times – незалежне ЗМІ, яке було засноване у 1992 році та розповідало про Росію англійською мовою. 2022 року видання почало публікувати матеріали і російською мовою. Торік у листопаді The Moscow Times внесли до реєстру “іноземних агентів”.
- Генпрокуратура РФ оголосила “небажаною” діяльність Міжнародної федерації транспортних робітників (International Transport Workers Federation), зареєстрованої в Лондоні, пояснивши це її перешкоджанням Росії та допомогою Україні.
Зранку 11 липня російські війська з артилерії обстріляли заклад охорони здоровʼя у Білозерці, що на Херсонщині. Пошкоджено будівлю медзакладу, постраждав пацієнт та двоє працівників.
Міністр міграції Швеції Юган Форсселл заявив, що “шокований і наляканий” крайньо правим активізмом свого сина-підлітка.
Посол України в Туреччині Наріман Джелялов подарував президенту Реджепу Таїпу Ердогану керамічний “Dostluk Kalkanı” (“Щит дружби”).
В ніч на 11 липня російські війська пошкодили три медичні заклади на Харківщині: пологовий будинок, стоматологічну поліклініку та міську лікарню.
Мешканець американського Детройта, відомий своєю щедрістю, влаштував для місцевих жителів “грошовий дощ” з гелікоптера. Це стало його останнім подарунком для місцевих після смерті.