Британські розвідники пояснили, чому в Росії відмовились від демонстрації атомних підводних човнів у День ВМФ РФ
Джерело: Twitter міноборони Великої Британії
12 липня російські державні ЗМІ повідомили, що цьогоріч атомні підводні човни Північного флоту Росії не братимуть участі в основному огляді флоту на честь Дня ВМФ. У британській розвідці пояснили, чому.
Огляд російського флоту відбуватиметься 30 липня у Санкт-Петербурзі.
Фахівці нагадали, що діючий формат Дня ВМФ РФ було встановлено у 2017 році і цьогоріч це вперше, коли на святі не будуть задіяні атомні підводні човни.
Розвідники припустили, що основна причина відмови від демонстрації атомних підводних човнів може бути пов’язана з можливістю технічного обслуговування та збереженням готовності для експлуатації та навчання.
Ще однією ймовірною причиною може бути занепокоєння внутрішньою безпекою у Росії, після спроби заколоту ПВК “Вагнер” та Євгена Пригожина наприкінці червня.
- Британські розвідники зауважили, що у червні було кілька повідомлень про те, що російські окупанти використовували застарілу бронетехніку, начинену тоннами вибухівки, як саморобні вибухові пристрої (СВП).
Нацполіція встановила виконавців вбивства полковника СБУ Івана Воронича у Києві. Чоловіка й жінку ліквідували під час затримання.
Понеділок, 14 липня, в Україні буде традиційно липневим – спекотним або дуже теплим, залежно від регіону. Температура повітря у південних, східних і більшості центральних областей сягатиме +29…+34°C. У північній частині – близько +27…+30°C. На заході – відносно комфортніші +25…+29°C. Без опадів, за винятком західних регіонів, де ввечері можуть пройти грозові дощі зі шквалами та локальним градом.
Російські війська просунулися в районі Мілового на північному сході Харківської області, приблизно за 16 кілометрів від Великого Бурлука. Про це свідчать геолокаційні відео, опубліковані 12 липня, а також звіти американського Інституту вивчення війни.
Російські війська посилюють атаки на українські міста, а Москва вже готує нову хвилю наступу на фронті. За інформацією видання BILD, посилаючись на джерела в російському Генштабі, Кремль отримав план масштабної наступальної операції, яку планують розпочати в другій половині літа.
Тонкий шар рідини, який часто з’являється на поверхні йогурту, насправді є сироваткою – корисним молочним білком, а не ознакою псування продукту. Попри поширене бажання вилити цю воду, дієтологи радять робити навпаки – просто перемішати її назад у йогурт.