Усик винагородить українських боксерів за медалі Олімпіади-2024 – ЗМІ
Джерело: сайт Чемпіон
Колишній абсолютний чемпіон світу у суперважкій вазі Олександр Усик вирішив виплатити грошову винагороду збірній України з боксу на Олімпійських іграх 2024 року у Франції за призові місця.
Зауважується, що перед стартом Ігор-2024 Усик зустрівся з олімпійською збірною з боксу, роздав спортсменам конверти з грошовими преміями та пообіцяв винагородити за медалі у Парижі.
Так, “золото” боксер оцінив у 80 тисяч доларів, “срібло” – у 70 тисяч доларів, а за бронзову медаль пообіцяв передати 50 тисяч доларів.
Україну у боксерському олімпійському турнірі представляють Айдер Абдураїмов (вагова категорія до 57 кг), Олександр Хижняк (до 80 кг) та Дмитро Ловчинський (92+). Хижняк є віцечемпіоном Ігор Токіо, у фіналі яких він сенсаційно програв нокаутом бразильцю Хеберту Соузі.
У виданні додають, що призові спортсменам від держави на Олімпіаду-2024 становлять:
- “Золото” — 125 тисяч доларів
- “Срібло” — 100 тисяч доларів
- “Бронза” — 80 тисяч доларів
Тоді як тренери нібито отримують призові в розмірі 50 відсотків від преміальних спортсменів.
- Колишній Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний зустрівся з українським боксером Олександром Усиком у посольстві України в Лондоні.
- Боксер Олександр Усик відмовився від чемпіонського поясу Міжнародної боксерської федерації (IBF). Відтак українець відмовився від звання абсолютного чемпіона світу в надважкій вазі.
- Олександра Усика, українського боксера, оголосили найкращим спортсменом у світі згідно з рейтингом видання The Ring. Бій між Усиком та Тайсоном Ф’юрі, який відбувся в ніч на 19 травня в Саудівській Аравії, став визначальним для обох боксерів.
Королівські родини різних країн традиційно володіють багатствами, розміри яких вражають. Від палаців з сотнями кімнат до розкішних автопарків і ювелірних прикрас, їхні витрати сягають небачених масштабів.
Американський мільярдер Ілон Маск давно обіцяв, що протягом наступних тридцяти років людство може заселити Марс. Утім Біолог Келлі та художник Зак Вайнерсміти у книзі “Місто на Марсі: чи можемо ми заселити космос, чи маємо ми заселити космос, і чи справді ми продумали це?” зібрали кілька аргументів проти.
Експрезидентка Тайваню Цай Ін Вень заявила, що США мають першочергово спрямовувати військову допомогу Україні, оскільки у Києва більш термінова потреба у підтримці, ніж у Тайваню.
Китайські медики зробили перші кроки у напрямку нового методу лікування хвороби Альцгеймера. Вони провели операцію, яку називають “цервікальне шунтування”, і спостерігали перспективні результати.
В Японії вперше затримали групу людей за ймовірне порушення закону про авторські права на популярні твори, зокрема фільм “Ґодзілла мінус один” та аніме “Повелитель III”.