Камала Гарріс разом із зіркою NSYNC передала у TikTok повідомлення Трампу
Джерело: Камала Гарріс/TikTok
Віцепрезидентка США Камала Гарріс нещодавно створила акаунт в TikTok й опублікувала відео, в якому передає повідомлення Дональду Трампу.
На відео американський співак та бас-гітарист NSYNC Ленс Басс каже: “Привіт, Камало. Що ми скажемо Дональду Трампу в листопаді?”. Потім він переводить камеру на Гарріс і вони разом кажуть “До побачення, до побачення” під пісню “Bye Bye Bye”, яку гурт NSYNC випустив у 2000 році.
Гарріс вже опублікувала шість відео в TikTok, набравши 11,4 мільйона лайків і 3,4 мільйона підписників.
- Станом на 23 липня віцепрезидентка США Камала Гарріс, після пропозиції її кандидатури Байденом на вибори президента від демократів, вже встигла зібрати 100 мільйонів доларів на передвиборчу кампанію.
- Республіканці розкритикували Камалу Гарріс, називаючи ймовірну кандидатку на пост президента від Демократичної партії “небезпечною лібералкою”, формуючи у такий спосіб основні напрямки атак консерваторів США на віцепрезидентку.
Розвіддані, з якими ознайомилися американські та західні посадовці, свідчать про можливу зміну пріоритетів глави Росії Володимира Путіна у повномасштабній війні проти України. Замість прагнення до повного захоплення України, Кремль може зосередитися на короткострокових цілях — утриманні захоплених територій та зміцненні ослабленої економіки РФ.
У головному логістичному хабі НАТО — Александруполісі — затримали 59-річного етнічного грека з Грузії за підозрою у шпигунстві на користь Росії. В його телефоні знайшли фото і відео військових об’єктів та техніки.
Нові котушки на 25 та 30 км для оптоволоконних FPV-дронів української компанії 3DTech пройшли внутрішні випробування та вже серійно виробляються. Виробництво всіх котушок компанії повністю локалізовано в Україні, закуповується лише сировина.
Європейський Союз остаточно заборонив використання бісфенолу А (BPA) у всіх матеріалах, що контактують із харчовими продуктами. Відповідне рішення закріпили у Регламенті 2024/3190, який набрав чинності 20 січня 2025 року. Заборона стала результатом понад 20 років наукових досліджень і обговорень щодо впливу цієї речовини на здоров’я та довкілля.
У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну інформацію станом на 22:00 1 травня. Від початку цієї доби відбулося 140 бойових зіткнень.