Компанія «Avon» оголосила про банкрутство після низки судових позовів

Джерело: пресслужба Avon Products

Холдингова компанія Avon Products, яка є власником прав на косметичний бренд Avon, звернулась до суду у справах банкрутства округу Делавер, США, з проханням визнати її банкротом.

Причиною такого рішення стали позови понад 380 осіб, які заявили, що тальк компанії викликає онкологічні захворювання.

За повідомленням компанії, вони скористались главою 11 Кодексу США про банкрутство, аби врегулювати ці позови.

Філіп Гунд, директор із реструктуризації Avon Products, повідомив, що компанія вже витратила 225 мільйонів доларів на захист від цих позовів і виплати компенсацій. Відтак у компанії вже немає грошей для подальшого ведення судових процесів або врегулювання цих справ.

Avon Products запевнює, що її продукція не завдає шкоди, але очікує, що кількість позовів лише зростатиме.

У компанії нагадали, що не продавали свою продукцію у США з 2016 року, однак залишаються материнською компанією для підрозділів бренду, які розташовані в інших країнах. Відтак подання заяви про банкрутство не вплине на діяльність косметичного бренду за межами Сполучених Штатів.

У межах заяви про банкрутство активи Avon Products будуть виставлені на продаж. Їх планує за 125 мільйонів доларів планує придбати розміщена у Бразилії компанія Natura & Co (B3 — NTCO3), яка придбала Avon 2020 року.

Також бразильська компанія спише $530 млн боргу Avon і надасть додаткові $43 млн для фінансування процесу банкрутства.

Лідер фракції “Євросолідарність” Петро Порошенко привіз в Миколаїв партію обладнання для моніторингового центру “Ай-Петрі СВ”, однак “за вказівкою згори” його не впустили на обʼєкт. 

Верховний суд Бразилії оголосив, що юристи платформи X не сплатили штрафи належному банку. Штрафи, які юристи X стверджують, що були сплачені, є єдиним невиконаним заходом для поновлення роботи компанії в Бразилії.

Речниця теруправління ДБР у Хмельницькому Катерина Герасімук розповіла, що ДБР вивчає список “ухилянтів”, який знайшли під час обшуків у кабінеті керівниці Хмельницького обласного центру МСЕК Тетяни Крупи. 

Станом на 16:00 суботи, 5 жовтня, від початку доби по всій лінії фронту зафіксували 67 бойових зіткнень. Найгарячішим залишається Покровський напрямок.

Цього тижня три українські атомні станції уклали угоди на зведення захисних споруд. Попри те, що Хмельницька — це найменша АЕС в Україні (має в експлуатації 2 енергоблоки), витрати на її захист сягнуть 1,7 мільярда гривень. Це найбільша сума серед усіх станцій.