BBC: Попри повномасштабну війну, компанія Avon досі працює в РФ

Джерело: BBC

Компанія Avon зазнала критики за підтримку зв’язків з Росією, попри триваючу війну проти України. Фірма все ще набирає нових торгових агентів у країні-агресорці та продовжує виробництво на заводі в Московській області РФ.

Avon, штаб-квартира якої знаходиться у Великій Британії, почала вести бізнес у РФ 30 років тому.

Ця 137-річна компанія найбільш відома своїми торговими представниками, які безпосередньо демонструють застосування косметики, парфумів і кремів.

Однак за минулі роки компанія трансформувалася, зосередившись на продажах у магазинах і соціальних мережах.

На початку повномасштабної війни Avon оголосив, що припиняє інвестиції та призупиняє експорт косметичних засобів з РФ на інші ринки, зокрема в Україну.

Однак, журналісти BBC виявили, що все ще можна зареєструватися як новий торговий агент для фірми в РФ. Щобільше, співробітникам пропонуються “призи, грошові бонуси та навіть відпустка за досягнення цілей”.

Стівен Тіан, учасник групи дослідників Єльського університету, котрі відстежують дії компаній у відповідь на війну РФ проти України, наголосив, що Avon “має бути соромно” за те, що продовжує вести бізнес у РФ.

Немає жодного виправдання тому, щоб продовжувати фінансувати військову машину Путіна… і було більш ніж достатньо часу, щоб дозволити компаніям вийти впорядковано, – заявив він.

Марк Діксон, засновник агенції Moral Rating Agency, яка висвітлює діяльність фірм в РФ, звинуватив Avon у “знищенні моралі”. Він закликав Україну заборонити Avon, тоді як “армію представників Avon” і споживачів “зайняти позицію”.

Двоє американських чиновників повідомили, що вантажне судно, уражене балістичною ракетою хуситів, утворило нафтову пляму довжиною 28 кілометрів у Червоному морі.

В столиці Австрії Відні чоловік вбив трьох жінок у борделі.

Понад 30 знаменитостей знялися у відеоролику, в якому висловлювали підтримку Україні в другу річницю повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Протягом дня, 24 лютого, російські загарбники здійснили 20 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 197 вибухів. 

В Держприкордонслужбі повідомили, що затримали декілька груп порушників, які намагалися незаконно потрапити до Словаччини.