BBC: Попри повномасштабну війну, компанія Avon досі працює в РФ
Джерело: BBC
Компанія Avon зазнала критики за підтримку зв’язків з Росією, попри триваючу війну проти України. Фірма все ще набирає нових торгових агентів у країні-агресорці та продовжує виробництво на заводі в Московській області РФ.
Avon, штаб-квартира якої знаходиться у Великій Британії, почала вести бізнес у РФ 30 років тому.
Ця 137-річна компанія найбільш відома своїми торговими представниками, які безпосередньо демонструють застосування косметики, парфумів і кремів.
Однак за минулі роки компанія трансформувалася, зосередившись на продажах у магазинах і соціальних мережах.
На початку повномасштабної війни Avon оголосив, що припиняє інвестиції та призупиняє експорт косметичних засобів з РФ на інші ринки, зокрема в Україну.
Однак, журналісти BBC виявили, що все ще можна зареєструватися як новий торговий агент для фірми в РФ. Щобільше, співробітникам пропонуються “призи, грошові бонуси та навіть відпустка за досягнення цілей”.
Стівен Тіан, учасник групи дослідників Єльського університету, котрі відстежують дії компаній у відповідь на війну РФ проти України, наголосив, що Avon “має бути соромно” за те, що продовжує вести бізнес у РФ.
Немає жодного виправдання тому, щоб продовжувати фінансувати військову машину Путіна… і було більш ніж достатньо часу, щоб дозволити компаніям вийти впорядковано, – заявив він.
Марк Діксон, засновник агенції Moral Rating Agency, яка висвітлює діяльність фірм в РФ, звинуватив Avon у “знищенні моралі”. Він закликав Україну заборонити Avon, тоді як “армію представників Avon” і споживачів “зайняти позицію”.
- Американська компанія Phillips-Van Heusen Corporation (PVH), яка володіє брендами Calvin Klein і Tommy Hilfiger, вийшла з російського ринку.
- Швейцарський приватний банк Julius Baer припинить всі операції з клієнтами, що базуються в Росії.
- Компанія Unilever, яку вже понад рік критикують за те, що вона залишилася в Росії, заявила у вівторок, 25 липня, що може припинити, продати або зберегти свою діяльність там, але зазначила, що “найкращим із поганих” варіантом є “продовження нашого бізнесу, але в дуже обмежений спосіб”.
- Одна з найбільших страхових компаній світу Uniqa продає свій бізнес у Росії і повністю виходить з російського ринку.
- Шведська компанія Essity, яка виробляє товари для гігієни, завершила продаж своїх операцій у Росії за ціною приблизно 1,2 мільярда шведських крон на безготівковій та безборговій основі.
- Японський виробник вантажівок Isuzu Motors Ltd повністю виходить з російського ринку.
- Згідно з результатами нового опитування директорів торгових палат, лише 2% фінських експортних компаній продовжують вести бізнес в Росії.
Батіг, який використовував актор Гаррісон Форд у фільмі “Індіана Джонс і останній хрестовий похід” продали на аукціоні за $525 000.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну інформацію на фронті станом на 22:00 18 липня. Загалом від початку цієї доби відбулося 138 бойових зіткнень.
Італійський бренд Loro Piana, що належить LVMH, потрапив під суд за експлуатацію працівників.
Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко повідомила, що Україна і США ведуть детальні переговори щодо угоди, яка передбачає залучення американських інвестицій у виробництво безпілотників в Україні.
Парламент Словенії ухвалив закон, який легалізує евтаназію для невиліковно хворих пацієнтів, який дозволить таким пацієнтам за власним бажанням отримати медикаментозну допомогу для припинення життя.