Лілі Коллінз знялася в рекламі Google в сукні українського бренду
Джерело: Shop with Google/Instagram
Лілі Коллінз, зірка серіалу “Емілі в Парижі”, знялася в рекламному ролику для сервісу Shop with Google в колаборації Emily in Paris x Google. У відео вона одягнена у сукню від українського бренду J’amemme.
“Емілі унікальна, але сьогодні вона схибила. На щастя, з Lens вона може одразу знайти правильний стиль”, — йдеться в описі сервісу.
Переглянути цей допис в Instagram
У рекламі Лілі Коллінз, в образі Емілі Купер, носить ефектну сукню з великою квіткою від українського бренду J’amemme. Сукня ніжно-блакитного кольору з великою квіткою з органзи доповнена сріблястими підборами, асиметричними сережками та бірюзовою мінісумкою.
Довідка: J’amemme – український бренд, заснований у 2018 році. Вся продукція виготовляється вручну. Дизайнерка Юлія Ярмолюк у своїй роботі акцентує на спрощених формах та високій якості. Бренд представили на Тижні моди в Нью-Йорку та у топових медіаресурсах, таких як Vogue, Harper’s Bazaar, Cosmopolitan, Elle.
- Американська підприємиця і телезірка Кайлі Дженнер стала зіркою вересневого номера британського журналу Vogue. Для одного зі своїх образів зірка обрала аксесуари від українського бренду Zhilyova Lingerie.
- Американська фотомодель та світська левиця Періс Хілтон знялась у рекламі в одязі від українського бренду Gasanova.
У Британії звільнили та засудили до 12 місяців позбавлення волі працівницю в’язниці, яка залицялася до в’язня і надіслала йому 4000 повідомлень.
НАТО проведе інституційний аудит вищих військових навчальних закладів України. Перевірка розпочнеться 1 травня, а її результати очікують в грудні цього року.
Театральний режисер та викладач Андрій Білоус, якого звинувачували у домаганнях, отримав вчене звання доцента кафедри акторського мистецтва та режисури драми Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.
У Кремлі заявили, що президент РФ Володимир Путін відкритий до припинення російсько-української війни, але досягти швидкого прогресу, як того прагнуть США, не вдасться.
Нове дослідження, опубліковане в журналі Neuron, виявило, що трансплантація кишкової мікробіоти від здорових донорів може зменшити хронічний біль у жінок із фіброміалгією.