Влада змусила демонтувати борди Фонду Порошенка до Дня Незалежності
Джерело: Фонд Порошенка
Вітальні борди Фонду Порошенка до Дня Незалежності, із написами “Незалежність: Армія. Мова. Віра” і “Незалежність: ЄС. НАТО. Україна”, змусили зняти.
“Наше привітання сподобалося не всім, і влада через тиск на компанії, які друкували і розміщували борди, через втягування правоохоронних органів, змусила ці борди зняти”, – повідомили у Фонді.

Фото: Фонд Порошенка
Нардепка Вікторія Сюмар прокоментувала ситуацію і наголосила, що “попри угоди і проплачені фондом кошти все активно знімають”.
“Я не знаю достеменно, з чим саме воюють наші тилові силовики і військові адміністрації – чи з Армією, чи з Вірою? Чи може з НАТО на бордах? Але точно знаю, що мені це дуже нагадало часи, коли адміністрацією Кучми керував медведчук, і ще менеджерів Януковича. Це такий фірмовий російський стиль, який дуже зручно впроваджувати під всіма загрозами і можливостями воєнного стану”, – написала вона.
У Фонді Порошенка також зазначили, що “російський стиль не пасує незалежній Україні” й додали, що вже надали допомогу ЗСУ на понад 5 млрд грн.
- Петро Порошенко разом із волонтерами ГО “Справа Громад” передали військовим уже дві сотні прально-душових комплексів.
У Генеральному штабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 16:00 11 квітня. Від початку цієї доби відбулося 75 бойових зіткнень.
10 квітня лідер фракції “Європейська Солідарність” Петро Порошенко повідомив, що НБУ розпочав перевірку діяльності Фонду Порошенка, благодійного фонду Roshen та громадської організації “Справа Громад”. Як він зазначив, “підстави для цього — надумані, а питання — абсурдні”.
Принц Гаррі, герцог Сассекський 4 квітня здійснив несподіваний візит до України та відвідав поранених оборонців у львівській клініці Superhumans Centre. Герцог Сассекський приїхав спільно з чотирма ветеранами. Поїздку тримали в таємниці до виїзду з території України.
Пані посол США в Україні Бріджит Брінк залишає свою посаду. Інформацію офіційно підтвердила речниця Держдепартаменту Таммі Брюс.
З 31 країни, котрі беруть участь в обговоренні гарантування безпеки України після завершення бойових дій, половина вже заявила про готовність відправити в Україну свої війська. Проблема полягає в тому, що європейські країни досі не отримали згоди США на підтримку миротворчої місії, що заважає остаточно сформувати так звану “коаліцію охочих”.