Криптовалюта Дурова Toncoin втратила $2,7 млрд капіталізації після його арешту у Франції

Джерело: Bloomberg, CoinMarketCap та Cointelegraph

Криптовалюта Toncoin, заснована Павлом Дуровим, втратила $2,7 млрд капіталізації після новин про затримання засновника месенджера “Телеграм”, хоча інтерес до неї зріс. Згідно з даними CoinMarketCap, зранку 25 серпня вартість Toncoin досягла найнижчої позначки — $5,34, тоді як добою раніше вона становила $6,8.

Відповідно за добу криптовалюта впала майже на 20%.

Станом на 12:15 26 серпня, вартість Toncoin коливається в межах $5,6. Попри це, видання Cointelegraph повідомляє, що відкритий інтерес трейдерів до Toncoin зріс на 32%.

Довідка. Toncoin є криптовалютою, розробленою в рамках проєкту Telegram Open Network (TON), створеного компанією Telegram. Після того, як Телеграм припинив свою участь у проєкті через регуляторні труднощі, розвиток TON продовжила незалежна спільнота розробників. Останнім часом Toncoin стрімко набирає популярності, що дозволило йому увійти до десятки найбільших криптовалют у світі.

Відкритий інтерес (OI) означає загальну кількість активних контрактів на купівлю або продаж криптовалют на біржі в конкретний момент часу. Зростання OI вказує на підвищення впевненості трейдерів у прогнозах ціни.

Передумови

Увечері 24 серпня засновника та генерального директора зашифрованого месенджера Telegram Павла Дурова затримали на злітній смузі аеропорту Ле-Бурже. Туди він прибув на приватному літаку.

Французьке правосуддя вважає, що відсутність модерації та співпраці з правоохоронними органами, а також використання Telegram для номерів “одноразового” користування та криптовалют роблять Павла Дурова співучасником у наркотрафіку, педокримінальних злочинах та шахрайстві.

В магазині в місті Городня на Чернігівщині стався вибух невідомого предмета (ймовірно, ручної гранати).

30 квітня Вищий антикорупційний суд визнав винуватими експосадовців філії “Центр транспортного сервісу “Ліски” АТ “Укрзалізниця”, засудивши їх на строк від восьми років ув’язнення.

Підписання рамкової угоди між США та Україною стосовно використання українських рідкісноземельних металів постало перед ризиком зриву в останній момент. Сторони вже були готові підписати документ.

Верховний суд Іспанії розпочне розслідування масштабного відключення електроенергії 28 квітня, щоб з’ясувати, чи міг блекаут бути спричинений кібератакою на критичну інфраструктуру країни.

Міноборони затвердило оновлену технічну специфікацію на добовий польовий набір продуктів. Тепер, окрім звичайних, для військових можна закуповувати халяльні та кошерні сухпайки.