У Норвегії відбулося весілля принцеси Марти-Луїзи з американським шаманом
Джерело: Reuters
У суботу, 31 серпня, норвезька принцеса Марта-Луїза вийшла заміж за свого багаторічного партнера й американського духовного гуру Дурека Веррета.
Як розповіли в агенції, церемонія відбулася у західному норвезькому містечку Гейрангер. На урочистому заході були присутні члени королівської сім’ї з Норвегії та Швеції, друзі, інфлюенсери соціальних мережах і норвезькі знаменитості.
Захід на свіжому повітрі був відкритий лише для ЗМІ, що його спонсорували. Він не транслювався по телебаченню, на відміну від першого весілля принцеси в 2002 році, яке відбулося в найбільшому соборі країни.
Саме ж весілля стало кульмінацією триденних урочистостей на честь 52-річної Марти-Луїзи, четвертої в черзі на престол, і 49-річного Веррета, духовного гуру з Каліфорнії (США).

Фото з відкритих джерел
Пара вперше публічно оголосила про свої стосунки в 2019 році.
Зазначається, що Марта-Луїза, донька короля Гаральда та королеви Соні, відмовилася від офіційних королівських обов’язків у 2022 році.
Таке рішення дозволило їй “більш вільно” займатися власним бізнесом. Тоді вона заявила, що утримається від використання титулу принцеси в комерційних цілях.
Перший шлюб Марти-Луїзи з норвезьким письменником Арі Беном, з яким вона має трьох дітей, закінчився розлученням у 2017 році.
Після весілля Веррет стає частиною розширеної королівської родини країни, але не основного Королівського дому Норвегії, до якого входять лише монарх і двоє наступних у черзі на престол, а також їхні подружжя. Тому він не стане принцом.
- Пишне весілля нащадків індійських бізнесменів викликало шквал обговорень. Вартість весілля перевищила пів мільярда доларів, що тільки посилило враження про розрив між вищими та нижчими верствами населення країни.
Міський голова Харкова Ігор Терехов повідомив, що Світовий банк скерує місту більш як 33 мільйони доларів на розвиток енергетичної інфраструктури на тлі регулярних російських обстрілів.
Головне управління розвідки Міністерства оборони повідомило, що Росія нарощує вплив на інформаційний простір Африканського континенту, використовуючи ресурси державних ЗМІ — зокрема, агентства ТАСС і телеканалу RT.
Протягом тижня російська армія здійснила масований обстріл більшості регіонів України, застосувавши понад 1,8 тисячі безпілотників, більше ніж 1,2 тисячі авіаційних бомб і 83 ракети, повідомив президент Володимир Зеленський.
Репортаж американської газети The New York Times з Курщини “Ландшафт смерті. Що залишилось там, де Україна вторгнулась в Росію”, створений за участі бойовиків підрозділу “Ахмат”, викликав хвилю критики. Українські журналісти та представники МЗС обурені легітимізацією кремлівської пропаганди під виглядом журналістики.
У Запоріжжі на воді загинув 17-річний хлопець – він зник під час купання в затопленому кар’єрі. Тіло юнака виявили наступного дня водолази на глибині 10 метрів.