На аукціон виставили дві тисячі речей з «Гри престолів»

Джерело: The Washington Post

Понад 2000 предметів із серіалу “Гра престолів” виставили на аукціон, аби шанувальники могли придбати унікальні пам’ятні речі з популярного шоу HBO. Серед лотів – плащі, шкіряні комплекти Дейенеріс Таргарієн, обладунки Джейме Ланністера, меч Джона Сноу та закривавлений одяг зі сцени Червоного весілля.

Фото: Heritage Auctions

Також серед лотів – розплавлений Залізний трон із фінальної серії серіалу. Стартові ціни на речі варіюються від 500 до 20 000 доларів.

Аукціон, організований Heritage Auctions, відбудеться в Далласі з 10 по 12 жовтня. Зараз колекція відкрита для попередніх торгів і також буде представлена на виставках у Нью-Йорку та Лондоні.

Аукціон, що тривав кілька місяців співпраці з HBO, має на меті представити широкий вибір предметів, зібраних у 750-сторінковому каталозі. Пам’ятні речі серіалу зберігалися з моменту його старту у 2011 році для можливого використання в майбутніх проєктах.

Серіал “Гра престолів”, створений на основі роману “Пісня льоду та полум’я” Джорджа Р.Р. Мартіна, завершився у 2019 році, після восьми сезонів.

Петро Порошенко повіз чергову партію допомоги для підрозділів Сил оборони. Вантаж включає нічні та денні FPV-дрони, нічні “Мавіки”, зарядні станції EcoFlow, вантажівки, лазне-пральні комплекси, “Старлінки”, екскаватори та іншу техніку. Ця поїздка стала 53-ю цього року, а загальна вартість техніки – 63 мільйони гривень.

Україна отримала 485 мільйонів доларів від Світового банку та Сполучених Штатів у рамках проєкту PEACE in Ukraine.

Російські військові намагалися здійснити висадку на острів Козацький, що біля Херсона, повідомив речник Сил оборони півдня України Владислав Волошин в ефірі телемарафону.

Борис Джонсон, колишній прем’єр-міністр Великої Британії, взяв участь у зйомках української комедії “Потяг 31 грудня”.

“Бахмут (професор Василенко дозволяє собі звертатись до студентів за місцем походження, а не на ім’я – ред.), мовчи, ти вже своє відвоювала”, “жінці місце на кухні, і чого ви взагалі можете досягнути”, “сексуально голодні українки” – фрази, що можуть бути не надто відомими в суспільстві, але серед студентів Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка ці та інші заяви давно відомі як звичні вирази професора Микити Василенка. Букви поспілкувались зі студентами, котрі домагалися звільнення Василенка, і зібрали їхні відгуки. Деякі імена студентів змінено через ймовірність негативних наслідків для них.