У Вовчанську бої з окупантами йдуть всередині багатоповерхівок – речник ОТУ «Харків»

Джерело: АрміяInform

У Вовчанську на Харківщині підрозділи ЗСУ та російські окупаційні війська іноді зіштовхуються прямо всередині багатоповерхових будівель. Бої ведуться не лише на вулицях, але й у самих спорудах, де українські військові протистоять росіянам за контроль кожного будинку.

“У міській забудові Вовчанська вони застосовують тактику “просочування”, тобто здійснюють поодинокі переміщення між будинками, збираються в якійсь визначеній локації в штурмову групу, і вже нею намагаються захопити й утримати будівлю, чекаючи підкріплення. Буває так, що і їхні, і наші підрозділи перебувають в одній споруді — хтось у підвалі, хтось на вищих поверхах, намагаючись витіснити одне одного. Таких тактичних епізодів безліч”, — розповів речник ОТУ “Харків” Віталій Саранцев.

  • За даними ЗМІ, українські військові почали контратаки під Покровськом на Донеччині, де російські окупаційні війська невпинно наступали упродовж кількох місяців.
  • Місто Вовчанськ у Харківській області, розташоване за 5 км від кордону, зруйноване на 90%. Станом на 29 серпня в місті залишилося лише 20 мешканців.

Російське військове командування відправило комісію в 1196-й мотострілецький полк, розташований на території окупованої Херсонщини.

Міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш обурився через червоно-чорні прапори УПА на поставлених Польщею бронетранспортерах.

Упродовж минулої доби, 20 грудня, окупанти завдали понад 300 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області. Внаслідок цього постраждали 7 людей.

На Харківщині українські оборонці вперше провели наземну атаку, використовуючи безпілотні наземні транспортні засоби (UGV) та безпілотники (FPV) замість піхоти.

Поглянувши на NGC 2264, легко зрозуміти, чому це скупчення зір називають “Різдвяним Деревом”. Воно стало нещодавнім об’єктом уваги астрофотографа Майкла Клоу, який зняв його в листопаді в Арізоні. Його оптичні дані були об’єднані з рентгенівськими даними, отриманими за допомогою Обсерваторії рентгенівських променів Чандра NASA, щоб створити цю дивовижну “різдвяну” композицію. На зображенні видно не лише зірки, але й газові хмари між ними.