Легальний гральний бізнес в Україні сплатив до держбюджету майже 12 млрд гривень податків
Джерело: Forbes
Легальний гральний бізнес в Україні сплатив до державного бюджету 11,7 млрд грн податків за перші вісім місяців 2024 року, що у 2,1 раза більше, ніж за той самий період 2023 року. Про це повідомили у Державній податковій службі.
Для порівняння, у 2023 році гральний бізнес сплатив 10,4 млрд грн, що в 51 раз перевищує показники довоєнного 2021 року. У порівнянні з 2022 роком, податкові надходження від грального бізнесу зросли в 14 разів.
За даними першого півріччя 2024 року, сектор азартних ігор перерахував до бюджету 8,4 млрд грн, що майже втричі перевищує відповідні показники минулого року. Однією з найбільших компаній, що сплатила податки, стала Favbet, яка перерахувала понад 3,1 млрд грн до бюджету за шість місяців 2024 року.
- 24 квітня парламентарі у першому читанні ухвалили законопроєкт № 11084 про так званий “клуб білого бізнесу”. Нардепка від “Європейської Солідарності” Ніна Южаніна пояснила, у чому його небезпека.
- Народна депутатка з фракції “Європейська Солідарність” Ніна Южаніна повідомила, що Рахункова палата не планує перевіряти сплату податків гральним бізнесом. Раніше народна обраниця наголошувала, що гральний бізнес недоплатив у держбюджет більш як 20 млрд грн.
У суботу, 19 квітня Україна та Росія за посередництва Об’єднаних Арабських Еміратів провели обмін полоненими. Додому повернулись 277 українських військових.
Президент України Володимир Зеленський відреагував на заяву очільника Росії Володимира Путіна щодо тимчасового призупинення бойових дій з 19 до 21 квітня.
Президентка Румунії Мая Санду розповіла, що на парламентських виборах 28 вересня Кремль намагатиметься змінити керівництво Молдови на підконтрольних йому людей і використати Молдову проти України.
Спецпредставник США з питань України Кіт Келлог в інтерв’ю телеканалу Fox News заявив, що Україна не стане членом НАТО. За його словами, питання про вступ України до альянсу наразі не обговорюється.
Загострення кризи у вугільній галузі Росії продовжує негативно впливати на суміжні сектори економіки. Особливо серйозно постраждали залізничні перевезення, які зіштовхнулися з гострим дефіцитом вантажів.