Трамп відмовився від повторних дебатів з Камалою Гарріс

Джерело: Reuters

Кандидат у президенти США від республіканців Дональд Трамп повідомив, що відмовляється від потворних дебатів зі своєю суперницею-демократкою Камалою Гарріс.

У своїй соцмережі Truth Social він написав, що “третіх дебатів не буде”. До цього, у червні, Трамп проводив дебати з Джо Байденом, який на той час був кандидатом від Демократичної партії.

Таку заяву Трамп зробив після того, як кілька опитувань показали, що саме Гарріс була переможницею дебатів.

Хоча сам експрезидент свій виступ вихваляв і навіть заявив, що за опитуваннями саме він виграв дебати, однак кілька його соратників та колег-республіканців визнали, що Гарріс була кращою, а Трампу не вдалось дотримуватись своєї лінії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гарріс хоче провести ще одні дебати з Трампом у жовтні

Водночас віцепрезидентка Гарріс виступаючи на мітингу невдовзі після публікації Трампа сказала, що вони “зобов’язані провести ще одну дискусію” для виборців.

Опитування Reuters/Ipsos показало, що 53% респондентів вважають саме Гарріс переможницею дебатів, тоді як Трампа – 24%.

Також 54% виборців сказали, що одного раунду дебатів між кандидатами на пост президента США достатньо, тоді 46% хочуть ще однієї дискусії.

Опитування CNN, оприлюдненим незабаром після дебатів, також показало, що більшість визнали, що Гарріс перевершила Трампа.

Опитування YouGov свідчить, що 54% виборців вважають, що на дебатах кращою була Гарріс, а Трампа підтримав 31% опитаних.

В Bloomberg заявили, що Кремль використовує ютуб, щоб поширювати свої відео, проте обмежує доступ для росіян.

Сьогодні, 19 вересня, Верховна Рада в цілому прийняла нову постанову про зміну назв 327 населених пунктів у рамках дерусифікації.

СБУ повідомила про підозру клірику київського монастиря УПЦ МП, який виправдовував повномасштабне вторгнення Росії.

Президент Румунії Клаус Йоганніс звернувся до парламенту з проханням дозволити створення на території країни морської навчальної бази для підготовки українських морських піхотинців. Ініціатива є частиною міжнародних зусиль для зміцнення обороноздатності України в умовах російської агресії.

На слуханнях Конгресу США, які відбулись 18 вересня, відзначили, що Україна в умовах війни втілює інновації у військових технологіях та концепціях набагато швидше, аніж США.