Lviv Croissants і Євген Клопотенко створили круасан зі смаком борщу
Джерело: УП Життя, Євген Клопотенко
Мережа закладів Lviv Croissants разом із шеф-кухарем Євгеном Клопотенком випустила новинку — круасан Борщ, приурочений до Дня українського борщу 14 вересня.
Основою до страви слугує зерновий круасан, а начинкою — свинина в томатно-сливовому соусі з овочами, копченою грушею і сметаною з зеленню та часником.
“Круасан Борщ — це не просто експеримент. Це спроба достукатися до серця кожного, хто хоч раз спробував цю незвичайну комбінацію. Коли ми переосмислюємо традиційні страви, ми показуємо світові, що українська кухня не заштампована стереотипами. Вона жива та гнучка. Вона розвивається і дивує. І я дуже хочу, щоб якомога більше людей це відчули — і всередині країни, і за її межами”, — говорить Євген Клопотенко.
Круасан зі смаком борщу від Клопотенка буде доступний у всіх закладах мережі по всій Україні.
Переглянути цей допис в Instagram
- Українську кулінару Євгену Клопотенку відмовили у відкритті закладу української кухні у Японії. Причина – наявність у меню борщу, який японці вважають російською стравою.
- Національний банк України ввів до обігу пам’ятну монету “Український борщ” номіналом 10 гривень.
На Харківщині врятували пораненого лебедя. Надзвичайники зауважили, що птах перебував на кризі місцевого ставка у селі Подворки.
З початку 2024 року населення Росії витратило на купівлю валянок 2,41 млрд рублів. Зазначається, що це найбільша сума за минулі три роки.
Статус учасника бойових дій відповідно до законодавства надається тим, хто брав участь у бойових завданнях в районах воєнних дій або на тимчасово окупованих територіях, незалежно від того, скільки часу це тривало, наголосив Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець.
Президент Аргентини Хав’єр Мілеї став громадянином Італії. Під час візиту до Рима статус йому офіційно надала прем’єр-міністерка Італії Джорджі Мелоні.
Основними статтями витрат за програмою “Зимова єПідтримка” стали комунальні послуги, мобільний зв’язок і донати на ЗСУ. Зокрема, на комунальні послуги громадяни спрямували 63% коштів, 17% витратили на мобільний зв’язок. Тоді як близько 4% українці перерахували на потреби військових через благодійні фонди та волонтерські організації.