У віці 63 років помер зірка фільму «Малюк-каратист» Чед Макквін

Джерело: Associated Press

У віці 63 років пішов з життя американський актор Чед Макквін, відомий роллю у фільмі “Малюк-каратист”.

Як підтвердив адвокат і друг МакКвіна Артур Баренс, актор помер у середу, 11 вересня. Причина смерті не розголошується.

У четвер вдень його дружина Джіні й діти Чейз і Медісон опублікували заяву в Instagram, сповістивши про його смерть.

“Його чудовий шлях люблячого батька для нас, разом з його непохитною відданістю нашій матері, був справжнім прикладом життя, сповненого любові та відданості. Його пристрасть до перегонів не лише підкреслювала його винятковий талант, але й слугувала способом вшанування спадщини його батька, свідченням прищеплених йому цінностей”, – йдеться у заяві.

Довідка. Макквін став відомим завдяки ролі Датча, антагоніста у фільмі “Малюк-каратист” 1984 року та його сиквелі двома роками пізніше.

Після закінчення франшизи він знявся ще в кількох фільмах, серед яких “Поліціянт з Нью-Йорка”, “Марнотрати” та “Червона лінія”, але невдовзі присвятив своє життя автоперегонам. Зрештою Макквін заснував компанію McQueen Racing, яка створює кастомні автомобілі, мотоцикли та аксесуари до них. Зараз компанією керують його син Чейз, який також бере участь у перегонах, і донька Медісон.

Макквін професійно займався автоперегонами протягом багатьох років, беручи участь у знаменитих гонках 24 Hours of Le Mans та 24 Hours of Daytona, доки не зазнав низки травм за кермом.

Учасники художнього проєкту “МУР” повідомили, що перед їхньою виставою в Ужгороді, яка відбулась 18 вересня, працівники ТЦК мобілізували технічний склад команди.

Фільм “Росіяни на війні” режисерки Анастасії Трофімової, яка раніше працювала на телеканалі Russia Today, планують 4 рази показати на кінофестивалі в Цюриху.

Група колишніх радників та агентів експрезидента США Дональда Трампа допомогла створити проросійський вебсайт Intelligencer, який зазвичай розповсюджує дезінформацію. На сайті, зокрема, публікують фейки про війну в Україні, вибори та вакцини.

Хакери з Dark Angels, які стоять за кібератакою на американську компанію, що займається розповсюдженням фармацевтичних препаратів Cencora Inc., отримали виплату розміром у 75 мільйонів доларів США, що стало найбільшою виплаченою сумою за вимагання у кіберпросторі.

Цього тижня Google оголосив про фінансування супутникового угруповання FireSat, призначеного для більш ефективного виявлення лісових пожеж за допомогою штучного інтелекту (ШІ).