У Грузії вбили трансгендерну модель Кесарію Абрамідзе: підозрюваного затримали
Джерело: Радіо Свобода
У Тбілісі у власному помешканні знайшли мертвою трансгендерну модель, учасницю конкурсу краси Miss Trans Star International Кесарію Абрамідзе.
За повідомленням МВС Грузії, підозрюваного у злочині вже затримано. Це – 26-річний чоловік. Спершу справу кваліфікували як умисне вбивство, та згодом перекваліфікували на умисне вбивство за обтяжувальних обставин.
Повідомляється, що Кесарію вбили ножем з особливою жорстокістю.
За цією статтею зловмиснику загрожує від 16 до 20 років або довічне ув’язнення.
На модель напали невдовзі після того, як грузинський парламент ухвалив закони, які обмежують права ЛГБТ.
Зокрема ЛГБТ-особам заборонять одружуватись та усиновлювати дітей, робити операції з трансгендерного переходу та змінювати гендерний маркер у документах, розповідати про ЛГБТ у школах та у ЗМІ, а також проводити фестивалі та збори.
Це викликало засудження Євросоюзу насамперед на тлі того, що Грузія залишається кандидатом на вступ до ЄС.
- Прем’єр-міністр Грузії Іраклій Кобахідзе на зустрічі з пані послом США Робін Данніган заявив, що Тбілісі “істотно перегляне” відносини зі США, якщо Вашингтон ухвалить нові санкції.
- За даними телекомпанії TV Formula, вже фактично досягнуто домовленості про зупинення безвізового режиму ЄС з Грузією.
Німецька компанія Bosch з метою економії скорочує робочий тиждень та знижує зарплати співробітникам.
Радянські традиції одностайного голосування дали збій на засіданні держдуми РФ 21 листопада, де депутати мали затвердити проєкт російського бюджету на найближчі три роки.
Протиракетна база НАТО в Редзіково, Польща, має виключно оборонний характер і спрямована на боротьбу з балістичними ракетами, особливо з боку країн-ізгоїв, заявив речник польського МЗС Павел Вронський, реагуючи на провокаційні заяви Росії.
У Генштабі поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 21 листопада. Загалом від початку цієї доби відбулося 174 бойових зіткнення.
Фахівці Інституту масової інформації закликали Верховну Раду повернути прямі трансляції пленарних засідань, перериваючи їх лише під час повітряних тривог. Експерти наголошують, що чинні обмеження непрозорі й підривають громадський контроль за діяльністю парламенту.