У Росії сьогодні проведуть перевірку систем оповіщення про надзвичайні ситуації
Джерело: Reuters
2 жовтня у Росії планують провести загальнонаціональну перевірку системи оповіщення населення про надзвичайні ситуації.
У межах перевірки буде увімкнуто сирени та перервано теле- і радіомовленням. Перевірка відбудеться вранці у більшості регіонах РФ.
У населених пунктах протягом хвилини лунатимуть сирени та гучномовці з попередженнями.
Мета – перевірка систем оповіщення, готовність осіб, які відповідають за їхній запуск та підвищення обізнаності населення, повідомили у російському МНС.
“Без паніки, все за планом”, – зазначається у повідомленні.
Варто зауважити, що така почала проводитись у РФ раз на рік з 2020 року, однак у 2023 році перевірки почали проводити двічі на рік.
- У Німеччині Асоціація міст і муніципалітетів закликала ухвалити федеральний проєкт ремонту бункерів вартістю мільярди доларів для захисту населення від можливої війни.
Нацполіція встановила виконавців вбивства полковника СБУ Івана Воронича у Києві. Чоловіка й жінку ліквідували під час затримання.
Понеділок, 14 липня, в Україні буде традиційно липневим – спекотним або дуже теплим, залежно від регіону. Температура повітря у південних, східних і більшості центральних областей сягатиме +29…+34°C. У північній частині – близько +27…+30°C. На заході – відносно комфортніші +25…+29°C. Без опадів, за винятком західних регіонів, де ввечері можуть пройти грозові дощі зі шквалами та локальним градом.
Російські війська просунулися в районі Мілового на північному сході Харківської області, приблизно за 16 кілометрів від Великого Бурлука. Про це свідчать геолокаційні відео, опубліковані 12 липня, а також звіти американського Інституту вивчення війни.
Російські війська посилюють атаки на українські міста, а Москва вже готує нову хвилю наступу на фронті. За інформацією видання BILD, посилаючись на джерела в російському Генштабі, Кремль отримав план масштабної наступальної операції, яку планують розпочати в другій половині літа.
Тонкий шар рідини, який часто з’являється на поверхні йогурту, насправді є сироваткою – корисним молочним білком, а не ознакою псування продукту. Попри поширене бажання вилити цю воду, дієтологи радять робити навпаки – просто перемішати її назад у йогурт.