Росіяни вдарили по житловій багатоповерхівці у Харкові: відомо про сімох постраждалих
Джерело: Ігор Терехов/Телеграм
Пізно ввечері 2 жовтня російські війська вдарили по Харкову КАБами. Влада попередила про можливі повторні пуски, за попередніми даними, є руйнування цивільної інфраструктури.
Як повідомив очільник міста Ігор Терехов, попередньо удари прийшлися по Шевченківському та Київському районам. Інформація щодо жертв та руйнувань уточнюється.
Удар одного з КАБів прийшовся по житловій багатоповерхівці. Щодо жертв – інформація збирається, – додав він.
Згодом голова ОВА Олег Синєгубов заявив, що за попередніми даними, постраждали семеро осіб.
На місці прильоту по багатоповерхівці пожежа – горить сам будинок та авто біля нього.
Нагадаємо, що 24 вересня російські росіяни атакували місто Харків. Зафіксовано влучання по двох житлових багатоповерхівках у Київському та Салтівському районах. Один із будинків майже відремонтували після попереднього влучання.
- У Харкові Служба безпеки України затримала викладачку університету за підозрою в коригуванні ворожих ударів.
- 1 жовтня близько полудня російські окупанти вдарили КАБами по Запоріжжю. Є жертви та постраждалі.
- 1 жовтня російські війська атакували центр Херсона, внаслідок чого є загиблі та поранені.
Російське військове командування відправило комісію в 1196-й мотострілецький полк, розташований на території окупованої Херсонщини.
Міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш обурився через червоно-чорні прапори УПА на поставлених Польщею бронетранспортерах.
Упродовж минулої доби, 20 грудня, окупанти завдали понад 300 ударів по 16 населених пунктах Запорізької області. Внаслідок цього постраждали 7 людей.
На Харківщині українські оборонці вперше провели наземну атаку, використовуючи безпілотні наземні транспортні засоби (UGV) та безпілотники (FPV) замість піхоти.
Поглянувши на NGC 2264, легко зрозуміти, чому це скупчення зір називають “Різдвяним Деревом”. Воно стало нещодавнім об’єктом уваги астрофотографа Майкла Клоу, який зняв його в листопаді в Арізоні. Його оптичні дані були об’єднані з рентгенівськими даними, отриманими за допомогою Обсерваторії рентгенівських променів Чандра NASA, щоб створити цю дивовижну “різдвяну” композицію. На зображенні видно не лише зірки, але й газові хмари між ними.