Суд у Швейцарії підтвердив дискваліфікацію російської фігуристки Валієвої

Джерело: DW

Федеральний суд Швейцарії відхилив апеляцію російської фігуристки Каміли Валієвої на рішення Спортивного арбітражного суду (CAS) про її дискваліфікацію на 4 роки.

Зазначається, що суд не виявив помилок у рішенні CAS про дискваліфікацію росіянки за порушення антидопінгових правил.

Апелянти мають покрити судові витрати у розмірі 7000 швейцарських франків (близько 8000 доларів), а також компенсувати по 8000 швейцарських франків (близько 9000 доларів США) Міжнародному союзу ковзанярів та Всесвітньому антидопінговому агентству.

Постанову щодо апеляції Валієвої доведено до відома сторін, а також Спортивного арбітражного суду.

Довідка. У січні Спортивний арбітражний суд (CAS) вирішив дискваліфікувати російську фігуристку Камілу Валієву на 4 роки за порушення антидопінгових правил. Дискваліфікація триватиме до 25 грудня 2025 року, оскільки пробу взяли 21 грудня 2021 року, під час виступу Валієвої на чемпіонаті Росії.

У лютому 2022 року під час Олімпіади в Пекіні стало відомо про позитивний допінг-тест Валієвої. Зокрема в її організмі виявили триметазидин. Росіянка виграла золото у командному турнірі, але нагородження так і не відбулося через розслідування.

30 січня Міжнародний союз ковзанярів (ISU) позбавив Валієву, яка виступала під нейтральним прапором, золота Олімпіади-2022 і анулював результати спортсменки.

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте здійснить дводенний візит до Вашингтона, де зустрінеться з президентом США Дональдом Трампом, держсекретарем Марко Рубіо, міністром оборони Пітом Гегсетом, та членами Конгресу. 

Сербія віддана стратегічному партнерству зі США та має намір розвивати співпрацю з Вашингтоном у всіх сферах — від енергетики до штучного інтелекту, повідомив президент країни Александар Вучич за результатами зустрічі з представником Державного департаменту США з питань Європи Бренданом Ханраханом.

Сенатор-республіканець Ліндсі Грем спрогнозував “рекордний потік озброєння” Україні вже найближчими днями.

Під час Саміту щодо майбутнього Нової Каледонії було підписано проект угоди, згідно з якою Франція закріпить у конституції новий статус архіпелагу, визнавши державою у своєму складі.

У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію на фронті станом на 22:00 13 липня. На даний час загалом відбулося 152 бойових зіткнення.