У Південній Кореї пес став зіркою інтернету, потрапивши на безліч кадрів Google Maps
Джерело: @brothatsnature
Пес Мару з острова Джукдо в Південній Кореї став популярним в інтернеті, оскільки потрапив на фото для Google Maps.
Коли фотограф відвідав острів, щоб зробити 360-градусні зображення, золотистий ретривер ходив всюди за ним, відтак потрапивши на фото.
- Фото: @brothatsnature
- Фото: @brothatsnature
- Фото: @brothatsnature
- Фото: @brothatsnature
- Фото: @brothatsnature
Присутність собаки на зображеннях Street View швидко помітили онлайн-користувачі й зробили фотобомби Мару.
Острів Джукдо був не дуже відомим, однак собака стала інтернет-знаменитістю і привернула увагу людей. Користувачі виявили цікавість до острова та заявили, що відвідали б його, щоб зустрітись з Мару.
- Скрін коментарів
- Скрін коментарів
- Скрін коментарів
- Дитинча карликового бегемота з Таїланду стало зіркою інтернету. У TikTok за твариною стежать уже 2,9 мільйона підписників, а одне з відео набрало 34 мільйони переглядів.
Нове опитування показало, що Александрія Окасіо-Кортес має більшу підтримку серед демократів у Нью-Йорку, ніж багаторічний сенатор Чак Шумер.
Увечері 4 квітня російська армія атакувала балістикою Кривий Ріг Дніпропетровської області, внаслідок чого загинули 14 цивільних, серед них 6 дітей
Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що нові тарифи, запроваджені адміністрацією Трампа, ймовірно, призведуть до вищої інфляції та сповільнення економічного зростання США.
Американські акції суттєво впали після інавгурації президента Дональда Трампа у січні. З 17 січня — п’ятниці перед днем інавгурації — фондовий ринок США втратив близько 9,6 трильйона доларів, згідно з даними FactSet і Dow Jones Market Data.
За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Російські військові залишали за собою слід насильства всюди, куди приходили. Така кількість злочинів свідчить, що ці злочини — не випадковість, а частина цілеспрямованої політики знищення України. Українська судова система поки що не відображає масштабів і системності цих злочинів. У вироках бракує контексту — судді часто не відтворюють повної картини дій Росії проти цивільного населення України. Експертка МІПЛ з міжнародного гуманітарного права Анна Рассамахіна пояснила як це виправити й чому це критично важливо для справедливості.