«Це невеликі кошти»: Юрій Горбунов прокоментував виділення 33,6 млн гривень на знімання серіалу «СМТ Інгулець»

Джерело: Instagram Юрія Горбунова

Український актор та телеведучий Юрій Горбунов, компанія якого виграла тендер на знімання серіалу “СМТ Інгулець”, заявив, що 33,6 млн гривень державних коштів на 24 епізоди серіалу – “це не дуже великі кошти”.

У своєму відеозверненні Горбунов зауважив, що навіть у час війни важливо знімати комедійні серіали.

За словами Горбунова, від початку війни вони дали сотні концертів для ЗСУ, під час яких він зрозумів, що військові хочуть “позитиву та гумору”.

“Як вони реагують на анекдоти, на веселі історії. Тому я точно знаю, що гумор зараз потрібен. А ще РФ просто зараз виділяє мільярди доларів на інформаційну, культурну війну з нами. Вони знімають сотні фільмів, серіалів, мультфільмів, в яких пропагують “русскій мір”, – пояснив шоумен.

Україні, своєю чергою, на його думку зараз немає чим відповісти.

“Держава оголосила конкурс, на який ми відреагували. Продакшен, який в Україні, який знімає для українців. Багато хто повтікали за кордон, ми на місці. Ми працюємо”, – додав він.

Також за словами актора, більш як 33 мільйони гривень для знімання 24 епізодів серіалу – це невелика сума.

Юрій Горбунов пообіцяв створити продукт, який надихатиме.

“Коли держава пропонує фінансування для створення контенту для інформаційної війни, то відповідь на цю пропозицію та роблення всього можливого для гідної відповіді росіянам є патріотичним обов’язком його та колег”, – сказав він.

Що передувало?

Державний телеканал FREEДОМ замовив створення серіалу з робочою назвою “СМТ Інгулець”. Вартість замовлення – 33 600 000 гривень, а переможцем тендеру стало ТОВ “Прототип Продакшн”, яким володіє український актор, телеведучий, шоумен Юрій Горбунов.

Своєю чергою, нардеп від “Євросолідарності” Микола Княжицький вважає, що прототипом для майбутнього серіалу, ймовірно, став український аграрій Олександр Поворознюк.

Париж офіційно надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої дальності.

У місті Бровари Київської області стався вибух у квартирі.

З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….

Служба зовнішньої розвідки України оприлюднила низку документів, які показують, як у 1980-х роках КДБ УРСР активно відстежував діяльність українських емігрантських організацій, які намагалися привернути увагу світу до Голодомору 1932–1933 років. Радянська влада намагалася будь-якими способами зупинити ці акції, звинувачуючи українців у “антирадянській істерії”.

У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…