Посольство Росії в Норвегії зменшує кількість консульських працівників до двох

Джерело: посольство Росії в Норвегії у Facebook

Посольство Росії в Норвегії скоротить кількість консульських працівників до двох відповідно до вимог норвезької влади. Про це повідомили в російському дипломатичному представництві, зазначивши, що до 17 жовтня персонал консульського відділу буде зменшено.

Згідно з повідомленням, це призведе до обмеження консульських послуг. Зокрема, можливості організовувати виїзні консульські прийоми, надавати індивідуальне обслуговування вдома для вразливих груп населення та збільшувати години прийому відвідувачів у весняний період будуть суттєво зменшені.

Міністерство закордонних справ Норвегії повідомило, що протягом тривалого часу обговорювало з Росією питання дипломатичної присутності обох країн. Нагадаємо, у квітні минулого року Норвегія вислала 15 працівників російського посольства, яких норвезький уряд вважав співробітниками розвідки, що діяли під дипломатичним прикриттям.

  • Міністерство оборони Норвегії створило посаду в офісі аташе з питань оборони в Києві, котра буде сполучною ланкою та сприятиме співпраці між норвезькими та українськими професійними спільнотами й промисловістю в галузі оборонних інновацій та промислового розвитку, повідомив міністр оборони країни Бйорн Арільд Грам.

Конгресмен від Демократичної партії Шрі Танедар ініціював імпічмент президенту Дональду Трампу за сімома статтями.

Сьогодні, 29 квітня, у день народження Ірини Фаріон, у Шевченківському районному суді Львова мало відбутися засідання у справі підозрюваного у вбивстві професорки В’ячеслава Зінченка. Однак через поганий стан Зінченка засідання перенесли на 1 травня.

Опитування, проведене КМІС, показало, що 29% українців вважають, що російську мову потрібно вивчати у школах і виділяти на це стільки ж часу, або менше, аніж на вивчення інших іноземних мов (англійської, німецької тощо).

Непал планує видавати дозволи на сходження на Еверест лише тим альпіністам, які вже мають досвід підкорення принаймні однієї гімалайської вершини заввишки понад 7000 метрів. Така ініціатива є частиною проєкту нового закону, спрямованого на зменшення переповненості маршруту та підвищення безпеки на горі.

У ніч на 29 квітня Румунія підіймала в небо авіацію через атаку російських дронів на прикордонні райони України.