У скандального продюсера Гарві Вайнштейна діагностували рак, – ЗМІ

Джерело: NBC News із посиланням на власні джерела

В американського продюсера Гарві Вайнштейна, якого засудили за сексуальні домагання, виявили рідкісну форму раку – хронічний мієлоїдний лейкоз.

Ця форма раку, що вражає кістковий мозок, найчастіше зустрічається у людей віком понад 65 років, розвивається повільно, а тому надається до лікування.

Законний представник Вайнштейна, Крейг Ротфельд, відмовився коментувати його діагнози.

“Те, що такі приватні та конфіденційні питання охорони здоров’я стали предметом публічного обговорення, викликає занепокоєння та є неприйнятним. З поваги до приватного життя пана Вайнштейна ми не будемо давати подальших коментарів”, – сказав він.

Довідка. У лютому 2020 року присяжні на Мангеттені визнали Вайнштейна винним у сексуальному насильстві проти колишньої асистентки виробництва Міріам Хейлі в 2006 році та в зґвалтуванні акторки Джессіки Манн у 2013 році. Вони є одними з понад 80 жінок, які звинуватили його в сексуальних домаганнях. Вайнштейна засудили до 23 років позбавлення волі.

Утім, апеляційний суд Нью-Йорка скасував вирок і призначив новий судовий розгляд, зазначивши, що суддя “припустився критичної помилки, дозволивши трьом жінкам дати свідчення про ймовірне сексуальне насильство з боку Вайнштейна, які не були частиною кримінальних звинувачень проти нього”.

Рішення суду перевернуло справу проти Вайнштейна, чиє засудження стало символом успіху руху #MeToo.

Згодом окружна прокуратура Мангеттена заявила, що планує повторно розглянути справу. За словами пані прокурора Ніколь Блумберг, справу планували переглянути у вересні.

Експерти з права вважають, що процес може бути тривалим, і все залежатиме від того, чи жінки, які звинуватили його, готові знову давати свідчення. Одна з жінок, Мімі Гейлі, сказала, що вона все ще вирішує, чи давати свідчення на будь-якому повторному суді.

The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган  – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.

На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.

Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.

У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.

Платформа McHire, яку McDonald’s використовує для прийому на роботу нових співробітників, виявилася вразливою до елементарного злому. Двоє незалежних дослідників кібербезпеки – Ієн Керролл і Сем Каррі – з’ясували, що до внутрішньої системи, яка обробляє заявки кандидатів, можна було увійти, просто ввівши логін і пароль “123456”.