NYT: в Україні від початку вторгнення зросла кількість власників собак
Джерело: The New York Times
Видання The New York Times опублікувало статтю про те, що з початку вторгнення в Україні збільшилась кількість власників собак. Журналісти припускають, що люди у такий спосіб шукають товариства.
У Києві нещодавно відбувся фестиваль собак, який, за словами організаторів, зібрав близько 13 000 пухнастиків і приблизно стільки ж власників.
- Фото: The New York Times
- Фото: The New York Times
За словами NYT, захід став яскравою ілюстрацією буму собачників, який охопив Україну після повномасштабного вторгнення Росії.
“Шукаючи товариства та розради у важкі часи, багато хто звернувся до улюбленців, яких можна назвати найкращими друзями українців”, – йдеться в статті.
Після більш ніж 30 місяців війни багато власників собак зазначили, що їхні домашні тварини стали невіддільними членами родин, розділяючи нові реалії воєнного життя. Як і їхні власники, вони лякаються повітряних тривог та вибухів.
Дослідження, проведені з українськими власниками домашніх тварин під час війни, підтверджують цілющу присутність собак, розповіла українська психологиня та професорка Київського національного університету імені Тараса Шевченка Катерина Мілютіна.
За її словами, поранені бійці, які повертаються з фронту, часто швидше реабілітуються та адаптуються до цивільного життя, якщо залишаються вдома з собаками.
- Лікарі КП “Київська міська лікарня ветеринарної медицини” нагадали киянам про важливість регулярної вакцинації домашніх тварин від сказу, аби запобігти поширенню цього небезпечного захворювання.
Міжнародне журі та World Press Photo перепросили за об’єднання в одну візуальну пару двох фоторобіт — “Підземний польовий шпиталь” Нанни Хайтманн та “По той бік окопів” Флоріана Бахмаєра.
Нардеп від “Слуги народу”, член парламентського комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Федір Веніславський поінформував, що Міністерство оборони розробило новий механізм ротації на фронті, котрий передбачає “кілька місяців відпочинку” після 90 днів безперервної служби та участі у бойових діях.
Адміністрація президента США Дональда Трампа дійшла висновку, що укласти мирну угоду щодо України найближчими місяцями не вдасться, підтвердили двоє американських посадовці. У зв’язку з цим Білий дім розробляє механізми тиску як на Москву, так і на Київ.
Україна надала США підтвердження ударів Росії по енергетичній інфраструктурі, що порушує домовленості про перемир’я, повідомив президент Володимир Зеленський у вечірньому зверненні.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про оперативну ситуацію станом на 22:00 1 квітня. Від початку цієї доби відбулося 141 бойове зіткнення.