Помер зірка серіалу «Рятувальники Малібу» Майкл Ньюман

Джерело: People

Зірка серіалу “Рятувальники Малібу” Майкл Ньюман помер у віці 67 років, після того, як 18 років тому в нього діагностували хворобу Паркінсона.

Близький друг Ньюмана, кінопродюсер Метью Фелкер повідомив, що актор помер “від серцевих захворювань” 20 жовтня “в оточенні своєї родини та друзів”.

“Мені довелося бачити Майка востаннє, коли він був при свідомості, він подивився [на] мене і типово для Майка сказав: “Ти якраз вчасно””, – розповів Фелкер.

Уродженець Лос-Анджелеса прославився в 90-х роках як головний рятувальник Майк “Ньюмі” Ньюман у багатосерійному телесеріалі “Рятувальники Малібу”, і був єдиним членом акторського складу, який насправді був рятувальником. 

Він з’явився у 150 епізодах шоу, яке виходило з 1989 по 2001 рік –  більше ніж будь-хто інший, окрім Девіда Гассельгоффа.

Ньюман також був штатним пожежником і працював в пожежній частині під час зйомок серіалу. Коли “Рятувальники Малібу” добігли кінця, він продовжував гасити пожежі, поки не вийшов на пенсію через 25 років.

Останні роки він допомагав збирати кошти для Фонду Майкла Дж. Фокса, щоб допомогти знайти ліки проти хвороби Паркінсона. 

У серпні Ньюман сказав, що сподівається, що “розповідь моєї особистої історії приверне увагу до важливості пошуку ліків проти Паркінсона”.

“Ця невиліковна хвороба дала мені багато часу на роздуми, чого я, можливо, не хотів, але вона принесла мені мудрість”, – розповідав він.

У Ньюмана залишилася дружина Сара, з якою він одружився 36 років тому. У пари двоє дорослих дітей: син Кріс і дочка Емілі. У них також є однорічна онука Чарлі.

Париж офіційно надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої дальності.

У місті Бровари Київської області стався вибух у квартирі.

З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….

Служба зовнішньої розвідки України оприлюднила низку документів, які показують, як у 1980-х роках КДБ УРСР активно відстежував діяльність українських емігрантських організацій, які намагалися привернути увагу світу до Голодомору 1932–1933 років. Радянська влада намагалася будь-якими способами зупинити ці акції, звинувачуючи українців у “антирадянській істерії”.

У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…