Росія могла допомогти Ірану у війні проти Ізраїлю – Sky News Arabia

Джерело: Sky News Arabia

Москва надала розвідувальну інформацію Тегерану за кілька годин до початку ізраїльської атаки на Іран, повідомляє телеканал телеканалу Sky News Arabia з посиланням на власні джерела.

За даними журналістів, Росія поінформувала Іран про існування американських та ізраїльських військових пересувань. Джерело додало, що Москва надала цю інформацію “в рамках співпраці з Іраном і обмеження ескалації в регіоні”.

Іран применшив вплив ізраїльських атак на Іран, посилаючись на “обмежену шкоду” деяким об’єктам. Там зазначили, що ізраїльські удари були націлені на військові бази в провінціях Ілам, Хузестан і Тегеран.

Нагадаємо, протягом ночі 26 жовтня Ізраїль масовано атакував Іран. Ціллю стали військові об’єкти. Обстріл Ірану завершився вранці. У ЦАХАЛі заявили, що нічна атака – відповідь на обстріли Ізраїля, які Іран скоїв у квітні та жовтні цього року.

  • Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу повідомив адміністрації президента США Джо Байдена про намір завдати удару по військових, а не ядерних чи нафтових об’єктах в Ірані, щоб уникнути ескалації конфлікту.
  • Іран терміново активізував дипломатичні зусилля, аби запобігти масштабній атаці Ізраїля, яку той готує у відповідь на масований ракетний обстріл на початку жовтня.

 

У Росії, очевидно, почали розробляти стратегію впливу на майбутнього канцлера Німеччини Фрідріха Мерца.

У Білому домі почали пошук нового очільника Пентагону для заміни Піта Гегсета. Як повідомив американський посадовець на умовах анонімності, рішення пов’язане з черговим скандалом — цього разу через розголошення секретних військових даних.

На тлі стрімкого зростання цін на золото у Шанхай представили перший “банкомат для переробки золота”, що привернуло значний інтерес громадськості, особливо літніх людей, котрі прагнуть заробити на коштовностях, які зберігали роками.

Адміністрація Дональда Трампа вивчає способи заохочення американців до створення сімей та народження дітей. Серед запропонованих заходів — “бонус за народження” у розмірі 5 тисяч доларів, переваги у стипендіях для батьків, а також освітні програми щодо жіночого циклу.

Працівники ДБР викрили факти систематичних катувань ув’язнених у Полтавській установі виконання покарань. Двом співробітникам установи вже повідомили про підозру, їм загрожує до 12 років.