Вартість біткоїна зросла через можливу перемогу Трампа на виборах – Bloomberg
Джерело: Bloomberg
Біткоїн вперше з квітня перевищив $72,000 через спекуляції навколо майбутніх президентських виборів у США і можливої перемоги Дональда Трампа.
Біткоїн називають “валютою Трампа” через те, що кандидат у президенти активно використовує цифрові активи у своїй передвиборчій кампанії.
Дональд Трамп, кандидат у президенти від Республіканської партії, лідирує на ринках прогнозів, проте опитування показують, що він йде практично на одному рівні з кандидаткою від Демократичної партії, віцепрезиденткою Камалою Харріс.
Трамп обіцяє зробити США криптовалютною столицею, тоді як його опонентка Камала Гарріс планує підтримувати нормативну базу для галузі.
Трамп також заявив, що попросить мільярдера Ілона Маска — основного донора його кампанії — очолити процес скорочення державних витрат. Ця ініціатива отримала назву “Департамент урядової ефективності” (Department of Government Efficiency, або DOGE), що є відсиланням до токена Dogecoin, який запустив Маск.
Трейдери очікують, що біткоїн досягне піка у $80 000 до кінця листопада незалежно від того, хто переможе на виборах через приплив коштів у спотові біткоїн-ETF — лише $3,6 млрд у жовтні.
- HBO оприлюднило документальний фільм, в якому заявляє, що розкрило особистість творця біткоїна, відомого як Сатосі Накамото. За твердженням авторів стрічки, під цим псевдонімом може ховатися канадський розробник Пітер Тодд.
Президент США Дональд Трамп поспілкувався з представниками В’єтнаму, Індії та Ізраїлю щодо можливості пом’якшення мит для цих країн.
Популярний штучний підсолоджувач сукралоза (E955) може порушувати апетит і робити споживачів більш голодними, ніж якби вони споживали цукор.
Прем’єр-міністр Норвегії Йонас Гар Стьоре розкритикував ідею дзеркальних мит його країни проти США.
Служба зовнішньої розвідки (СЗР) повідомляє, що за перші п’ять діб квітня фіксується розгортання нової хвилі інформаційної атаки проти України. Російські спецслужби намагаються просувати звинувачення перед країнами ЄС та США у нібито небажанні Києва вести переговори щодо завершення війни.
У ніч на 5 квітня безпілотники Служби безпеки України уразили в Самарській області РФ завод “Промсинтез”.