Ентоні Гопкінс зіграє в байопіку «Мазераті: Брати»

Джерело: Variety

Зірка серіалу “Світ “Дикий Захід” та фільмів “Знайомтеся — Джо Блек”, “Ніксон” та “Мовчання ягнят” американський й британський актор Ентоні Гопкінс зіграє головну роль в байопіку Роберта Мореско “Мазераті: Брати”.

Майбутня стрічка розповість про сім’ю, що стоїть за високопродуктивними автомобілями, якими відома Італія, разом із Ferrari та Lamborghini.

Як розповіли у виданні, двічі оскарівський лауреат зіграє італійського фінансиста, який підтримує братів Мазераті. Продюсуванням фільму “Мазераті: Брати” займається італієць Андреа Єрволіно через свою нову кіно- та телекомпанію The Andrea Iervolino Company.

Попередня компанія ILBE Group, в якій Єрволіно був партнером Моніки Бакарді, випустила байопік Роберта Мореско 2022 року “Ламборґіні: Людина-легенда”. Вона також була серед продюсерів фільму Майкла Манна “Феррарі”, з Адамом Драйвером і Пенелопою Крус у головних ролях.

“Взяти Ентоні Гопкінса до акторського складу — це мрія, яка здійснилася. Його неперевершена здатність втілювати складних персонажів, безсумнівно, покращить нашу історію, і ми з нетерпінням чекаємо, як він принесе глибину у свою роль”, — заявив Єрволіно.

Зйомки фільму незабаром розпочнуться в Болоньї. Інші деталі поки що тримають у таємниці.

Довідка. Компанія Maserati засновано в 1914 році в гаражі в центральному італійському місті Болонья трьома братами: Альф’єрі, Етторе та Ернесто. Тризуб, який є емблемою компанії, є копією тризуба, знайденого у фонтані Нептуна в Болоньї. З самого початку компанія, яка зараз відома екзотичними розкішними автомобілями, була пов’язана зі світом автоперегонів. У 1937 році брати продали контрольний пакет акцій компанії, яка зараз належить Fiat.

Укроборонпром розпочав у Польщі програму “Повернення українців”, яка пропонує співвітчизникам повернутись з-за кордону та працевлаштуватись на підприємства концерну.

Джерело: ДБР  ДБР завершило розслідування щодо судді Бабушкінського районного суду Дніпра, котрий незаконно привласнив квартиру…

Президент України Володимир Зеленський і глава Франції Еммануель Макрон не спілкуються через посольства – вони напряму дзвонять один одному через захищені лінії, WhatsApp або Signal.

Три роки тому Володимир Зеленський підписав указ про неможливість перемовин з Володимиром Путіним. Два дні тому – заявив про готовність провести особисті перемовини з ним. Виникає питання – що ж робити з тим указом? Адже російська пропаганда вже неодноразово на нього посилалась, як на ознаку “недоговороздатності” України.

Глава зовнішньополітичної служби Європейського Союзу Кая Каллас заявила, що не вірить у реальну зацікавленість Росії в досягненні миру в Україні.