Харчові компанії здебільшого продають менш корисні продукти у бідніших країнах – звіт

Джерело: Reuters

Згідно з новим звітом, найбільші у світі компанії з виробництва продуктів харчування та напоїв у країнах з низьким рівнем доходу зазвичай продають менш здорові продукти, ніж ті, які вони продають у країнах з високим доходом.

Продукти, що продаються компаніями, зокрема Nestle, Pepsico і Unilever оцінено в рамках глобального індексу, опублікованого Ініціативою доступу до харчування (ATNI).

Некомерційна група виявила, що в 30 компаніях продукти, які продаються в країнах з низьким рівнем доходу, отримали нижчі бали за системою рейтингу, ніж продукти, що продаються в країнах з високим доходом.

У системі Health Star Rating продукти класифікуються за п’ятибальною системою щодо їх корисності.

Відтак у країнах із низьким рівнем доходу рейтинг продуктів – 1,8 бала. У країнах з високим рівнем доходу, де тестувалося більше продуктів, вони становили 2,3.

У НЕК “Укренерго” поінформували, що в усіх регіонах України у середу, 27 листопада графіки відключення електроенергії застосовуватимуть з 8:00 до 19:00. Разом з тим, енергетики закликали до ощадливого споживання світла.

Литовський національний мовник LRT припинив співпрацю з телеведучим Альгісом Раманаускасом, після того як він заявив, що в батьків, які дивляться російські фільми чи слухають російську музику, слід забирати дітей.

Прессекретар глави РФ Дмитро Пєсков назвав “безвідповідальними” роздуми Заходу стосовно можливості надання Україні ядерного озброєння.

Компанія Ілона Маска Neuralink отримала дозвіл в Канаді на проведення першого клінічного випробування мозкового імплантату, який зможе допомогти паралізованим людям користуватися цифровими пристроями за допомогою думки.

Російська армія використовує українські стратегічні бомбардувальники, котрі Київ передав Москві у 1999 році в обмін на погашення заборгованості за спожитий російський газ. Це з’ясували журналісти “Схем” за допомогою аналізу серійних номерів літаків в угоді тих часів.