Харчові компанії здебільшого продають менш корисні продукти у бідніших країнах – звіт
Джерело: Reuters
Згідно з новим звітом, найбільші у світі компанії з виробництва продуктів харчування та напоїв у країнах з низьким рівнем доходу зазвичай продають менш здорові продукти, ніж ті, які вони продають у країнах з високим доходом.
Продукти, що продаються компаніями, зокрема Nestle, Pepsico і Unilever оцінено в рамках глобального індексу, опублікованого Ініціативою доступу до харчування (ATNI).
Некомерційна група виявила, що в 30 компаніях продукти, які продаються в країнах з низьким рівнем доходу, отримали нижчі бали за системою рейтингу, ніж продукти, що продаються в країнах з високим доходом.
У системі Health Star Rating продукти класифікуються за п’ятибальною системою щодо їх корисності.
Відтак у країнах із низьким рівнем доходу рейтинг продуктів – 1,8 бала. У країнах з високим рівнем доходу, де тестувалося більше продуктів, вони становили 2,3.
- Нове дослідження свідчить, що заміна споживання обробленого червоного м’яса порцією горіхів і бобових зменшує ризик деменції на 20%.
Американський режисер Мартін Скорсезе анонсував новий документальний фільм під назвою “Aldeas — Нова історія”, у якому зображено, зокрема, його розмови з Папою Франциском. За словами Скорсезе, у стрічці представлено останнє глибоке інтерв’ю понтифіка записане на камеру.
У квітні підрозділи безпілотних систем Сил оборони України знищили понад 83 тисячі ворожих цілей, що на 8% більше порівняно з березнем. При цьому ефективність ураження зросла на 5%.
Президент Сполучених Штатів Дональд Трамп зреагував на підписання угоди про надра між США та Україною, яка, на його думку, “захищатиме” інвестиції та фінансову допомогу Вашингтона для Києва.
Люксембург у 2025 році внесе 10 мільйонів євро до Фонду енергетичної підтримки України. Відповідний меморандум уже підписано.
У Харківській області затримано агента російського ГРУ, який шпигував за ешелонами ЗСУ, щоб ворог міг атакувати їх.