Вигідні перекази без комісій: спеціальна пропозиція від ZEN для України
Міжнародні грошові перекази віднедавна стали звичною частиною життя багатьох українців. Зараз, коли чимало співвітчизників перебувають за кордоном, питання швидкого та економного переказу коштів на батьківщину набуває особливої актуальності. Особливо важливою економія коштів є для волонтерів, які збирають у різних країнах донати на ЗСУ.
Фінансова платформа ZEN.com пропонує унікальну можливість для всіх, хто регулярно надсилає кошти в Україну. Відтепер надсилати гроші в Україну за 0% можна протягом місяця – з 23 жовтня до 23 листопада 2024 року. Це означає, що кожен користувач ZEN зможе суттєво заощадити на переказах, особливо якщо йдеться про великі суми.
Як працює спеціальна пропозиція ZEN
Щоб скористатися перевагами ZEN, достатньо мати документ, що посвідчує особу – закордонний паспорт, ID-картку або карту тимчасового побиту в одній з країн ЄЕЗ. Реєстрація відбувається через мобільний застосунок, доступний для пристроїв iOS, Android та Huawei. Вам потрібно:
- відкрити застосунок, натиснути «ZEN Personal»;
- підтвердити номер телефону за допомогою SMS-пароля;
- створити код для входу та підтвердити його;
- сканувати паспорт та обличчя, надавши доступ до камери та мікрофона.
Після завершення перевірки та відкриття рахунка можна взяти участь в акції та надсилати перекази з нульовою комісією.
Сервіс ZEN.com розробив комплексну програму підтримки для українських користувачів. Окрім нульової комісії на перекази протягом акційного періоду, сервіс пропонує додаткові бонуси. Спільно з ПриватБанком та MasterCard запроваджено програму кешбеку, яка триватиме до 23.04.2025. Отримувачі переказів на суму від 1000 грн на картку MasterCard від ПриватБанку матимуть можливість отримати додаткову винагороду. Щомісяця розігрується 50 кешбеків у розмірі 250 грн та ще 15 – по 500 грн.
Переваги у порівнянні з іншими сервісами
ZEN істотно вирізняється на фоні конкурентів своїми умовами. Підтвердимо це на прикладі переказу 200 євро:
- Використовуючи ZEN, ви отримаєте 8928 гривень без жодних додаткових витрат.
- Revolut стягує комісію в розмірі 2€ (безкоштовний лише перший переказ), тобто під час дії акції ви отримаєте менше.
- Wise бере 1,7€, а також пропонує не надто вигідний курс, отже на руки матимете 8855,94 грн.
- В TransferGo курс обміну відрізняється в залежності від способу переказу.
- Paysend, попри фіксовану комісію 1,5 євро, все одно поступається вигідністю ZEN через гірший обмінний курс – до отримання вийде 8823,62 грн.
При збільшенні суми переказу, наприклад, до 1000 євро, економія стає ще помітнішою.
Чому ZEN – вигідний вибір для українців
Для нових користувачів ZEN пропонує два тижні безкоштовного користування преміальним тарифом Platinum. Це дає доступ до розширених можливостей платформи, включаючи вигідний обмін 28 валют без комісій та збільшені ліміти на операції.
Мобільний застосунок ZEN пропонує й низку додаткових переваг:
- безкоштовне зняття готівки за кордоном;
- захист покупок через ZEN Care;
- підтримку локальних та SEPA-переказів.
Користувачі з карткою побиту в Польщі отримують додаткову перевагу – можливість відкрити IBAN-рахунок у польських злотих. Усе це робить платформу оптимальним вибором для тих, хто цінує зручність та економію коштів при міжнародних переказах.
Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров заявив, що Франція буцімто неодноразово зверталася до Росії, пропонуючи налагодити діалог щодо російсько-української війни без участі України.
Повітряні сили Збройних сил України днями завдали удару по об’єкту військово-промислового комплексу в Каменськ-Шахтинському, що в Ростовській області Росії. Цей завод спеціалізувався на виробництві твердого палива для балістичних ракет Росії.
Об’єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють» – була створена у 2023 році, як підрозділ…
23 грудня близько 17:00 у тимчасово окупованому Криму дрон уразив судно “Федір Урюпін” у бухті біля селища Чорноморське.
Росія та Іран планують укласти договір про стратегічне партнерство за кілька днів до інавгурації обраного 47-м президентом США Дональда Трампа, 20 січня. Договір замінить угоду 2002 року, що передбачає співпрацю в енергетиці, транспорті та сільському господарстві.