Прогноз погоди на вихідні 23–24 листопада: зима на порозі

За даними Sinoptik.ua, погода на вихідні в Україні всім переконливо покаже, що зима близько. У суботу на українців очікує негода з дощем і мокрим снігом, а в неділю опадів не очікується, але буде вельми прохолодно.
Погода в суботу 23 листопада
У суботу небо над усією Україною затягне хмарами. У західних та північних районах пройде невеликий мокрий сніг, у центрі — дощ і мокрий сніг, на сході та південному сході — сильний дощ. Тому далекі поїздки цього дня краще відкласти. Якщо ж це неможливо, будьте дуже уважні на дорозі, пам’ятайте про обмеження швидкості та дотримання безпечної дистанції.
Найменше опадів очікується на півдні, тут лише місцями можливий невеликий дощ. А ось мешканцям Полтавщини краще цього дня побути вдома чи заздалегідь скорегувати плани з огляду на сильний сніг із дощем.
На півночі, у центрі та на заході країни термометри покажуть удень близько 0 °С, в Одеській, Миколаївській і Полтавській областях — +4…+6 °С. У Херсонській, Дніпропетровській, Харківській і Запорізькій областях повітря прогріється до +7…+9 °С, а на сході — до рекордних для цієї пори +11…+13 °С.
Погода в неділю 24 листопада
У неділю в більшості регіонів України очікується хмарна погода з проясненнями та без опадів. Лише у Харківській, Донецькій і Луганській областях імовірні невеликий мокрий сніг і дощ.
На більшій частині території країни термометри покажуть близько 0 °С, лише на півдні та в Запорізькій області — +4…+6 °С. На захід країни прийдуть невеликі нічні морози: у Львівській, Івано-Франківській, Закарпатській і Чернівецькій областях очікується до -4…-6 °С.
Погода у понеділок 25 листопада
Новий тиждень розпочнеться з опадів у багатьох регіонах. На заході України (крім Закарпаття) пройде невеликий мокрий сніг із дощем, на сході — мокрий сніг. На решті території країни погода на початку тижня буде хмарною із проясненнями, без опадів. На півдні, у Чернівецькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Рівненській і Волинській областях повітря прогріється до +2…+4 °С, у Львівській — до +5…+7 °С. У решті регіонів очікується близько 0 °С.
Народні прикмети та вірування
Якщо вранці 23 листопада на траві і деревах був іній, наші предки готувалися до приходу морозів. Якщо віяв сильний вітер, незабаром чекали на снігопад.
24 листопада традиційно «ворожили» на зиму: теплий день означав, що навіть у лютому обійдеться без сильних морозів і завірюх. А ось сльота вважалася провісницею холодної та вітряної зими.
Нацполіція встановила виконавців вбивства полковника СБУ Івана Воронича у Києві. Чоловіка й жінку ліквідували під час затримання.
Понеділок, 14 липня, в Україні буде традиційно липневим – спекотним або дуже теплим, залежно від регіону. Температура повітря у південних, східних і більшості центральних областей сягатиме +29…+34°C. У північній частині – близько +27…+30°C. На заході – відносно комфортніші +25…+29°C. Без опадів, за винятком західних регіонів, де ввечері можуть пройти грозові дощі зі шквалами та локальним градом.
Російські війська просунулися в районі Мілового на північному сході Харківської області, приблизно за 16 кілометрів від Великого Бурлука. Про це свідчать геолокаційні відео, опубліковані 12 липня, а також звіти американського Інституту вивчення війни.
Російські війська посилюють атаки на українські міста, а Москва вже готує нову хвилю наступу на фронті. За інформацією видання BILD, посилаючись на джерела в російському Генштабі, Кремль отримав план масштабної наступальної операції, яку планують розпочати в другій половині літа.
Тонкий шар рідини, який часто з’являється на поверхні йогурту, насправді є сироваткою – корисним молочним білком, а не ознакою псування продукту. Попри поширене бажання вилити цю воду, дієтологи радять робити навпаки – просто перемішати її назад у йогурт.